KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...

KOLIBA NAŠA

TKO UĐE U KOLIBU, NE IZLAZI IZ NJE VIŠE...

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Alkoholizam

Go down 
Autor/icaPoruka
brunolino

Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

PostajNaslov: Alkoholizam   čet 27 lis 2011, 16:59

I alkoholizam kao i pušenje je jedna od najčešćih ovisnosti današnjice. Naročito je u porastu kod sve mlađih osoba. I osim zdravstvenih problema koje nanosi tu dolazi i do društvenih i socijalnih problema. Jer alkohol ne ugrožava samo ovisnika direktno nego i njegovu obitelj preko njega indirektno. Svjedoci smo mnogih raspada obitelji i veza zbog te pošasti da se tako izrazim. Alkoholizam je problem cijeloga društva , a ne samo pojedinca. Mislim da se ovdje može o tome da razgovara.

Da li konzumirate alkohol i u kojoj količini...? I što mislite o ovisnim alkoholičarima i kako im pomoći...? Nikada se ne zna , može svakoga da zadesi.
[Vrh] Go down
šumska vila

Female Join date : 15.11.2011

PostajNaslov: Re: Alkoholizam   uto 07 vel 2012, 13:23

ne konzumiram alkohol, niti sam ikad probala...u svakom slucaju mislim da ovisnicima treba pomoci, nikako ih osudjivati, jer su ionako sami sebe osudili...Uzasno je, imala sam prilike vidjeti sta znaci imati alkoholicara u kuci moje najbolje drugarice, da je bar bio povucen pa nek pije koliko moze, ne, on je bio jako nasilan, toliko da je cijela porodica morala bjezati iz kuce poslije dobijenih batina...Jako tesko, al hvala bogu covjek kad se razbolio shvatio je sta je radio i porodici i sebi, pa se odlucio lijecit...mozda kasno, mozda nije al nije ni bitno...traume su ostale tu i ostace
[Vrh] Go down
Zana

PostajNaslov: Re: Alkoholizam   sub 10 oľu 2012, 08:19

..alkoholizam je jedna od opasnijih zavisnosti i kao takav se i treba tretirati..shto pre se lechiti
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Alkoholizam   

[Vrh] Go down

Alkoholizam
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.