KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Teška dijagnoza...

Go down 
+2
Unicorn
sumrak
6 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Teška dijagnoza... Empty
PostajNaslov: Teška dijagnoza...   Teška dijagnoza... Emptyčet 17 stu 2011, 20:22

Saznali ste od liječnika tešku dijagnozu za Vas ili Vaše bližnje. Kako reagirate u momentu saznanja...? Da li ste za to da se kaže ono najgore ili da se sačeka momenat ili prečuti...? Koji je Vaš stav...?
[Vrh] Go down
Unicorn

Unicorn


Join date : 15.11.2011
Lokacija : Farmville
Job/hobbies : harvester
Humor : puna ko sipak

Teška dijagnoza... Empty
PostajNaslov: Re: Teška dijagnoza...   Teška dijagnoza... Emptyčet 17 stu 2011, 20:27

Treba da se zna...sa poznatim i protiv poznatog protivnika imamo sansu da se borimo...jeste tesko za familiju,ali i to na neki nacin olaksa sve ono sto ce doci kasnije...da ne bude s neba pa u rebra.
Svako ima pravo da zna dijagnozu i da trazi spas...kod nas je to bilo jako glupo sto se krilo,ne smao od porodice vec od samog pacijenta.

[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Teška dijagnoza... Empty
PostajNaslov: Re: Teška dijagnoza...   Teška dijagnoza... Emptyčet 17 stu 2011, 21:18

Ne svidja mi se tema
[Vrh] Go down
maca

maca


Female Cancer Join date : 21.11.2011
Age : 46
Lokacija : kuca
Job/hobbies : odgovoran
Humor : hehehee

Teška dijagnoza... Empty
PostajNaslov: Re: Teška dijagnoza...   Teška dijagnoza... Emptyčet 24 stu 2011, 19:58

reći dijagnozu,naravno... ali tajming i terminologija veoma bitni!!!
[Vrh] Go down
Mandy
Dežurna vještica
Dežurna vještica
Mandy


Female Virgo Join date : 06.10.2012
Age : 50

Teška dijagnoza... Empty
PostajNaslov: Re: Teška dijagnoza...   Teška dijagnoza... Emptyčet 22 lip 2017, 20:04

Treba reci, ja licno zelim znati sta mi je tako imam vece sanse da se izborim.
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Teška dijagnoza... Empty
PostajNaslov: Re: Teška dijagnoza...   Teška dijagnoza... Emptyned 25 lip 2017, 21:37

Mislim da se greši mnogo ako se prećutkuje, a danas skoro da i sami znamo da nešto nije uredu čim nas šalju u pojedine klinike. Tako da smo već svesni nekog stepena ozboljnosti. Pobornik sam  da se kaže kao pacijent to očekujem i isto kao i pratilac veoma dragih osoba, čemu onda lečenje ako ne znamo s čim se borimo jer za svaku bolest treba  mnogo pozitive i volje prvo s tim se pomiriti tj. prihvatiti pa onda lečiti. ...jednostavno reći primereno, proceni kako će to neko i prihvati jer teško je sauočiti  se da se ipak to dešava ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Teška dijagnoza... Empty
PostajNaslov: Re: Teška dijagnoza...   Teška dijagnoza... Empty

[Vrh] Go down
 
Teška dijagnoza...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA :: ZDRAVLJE-
Forum(o)Bir: