KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Za sreću je potrebno...

Go down 
+11
Ruki
Toni
divlja maca
Dušica
Unicorn
Zana
zeko
Komsinica
sumrak
Pegava vidra
slavena
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
slavena

slavena


Female Join date : 15.11.2011
Lokacija : sever

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptysri 30 stu 2011, 14:56

First topic message reminder :

Sta?!  Za sreću je potrebno...  - Page 2 1115932038
Koliko puta sam se i sama zapitala ( verujem i vi ) koje su to okolnosti koje jednu zenu mogu da ucine zaista srecnom?
Postoji li mozda carobna formula, ako i postoji , koliko elemenata ima i u kojoj proporciji?
Da li je to mozda , ljubav , karijera ... mozda majcinstvo ,jednostavnost, soping , nezavisnost , .... a mozda je dovoljan samo dobar seks...?
I ko to odredjuje?
Mi sami ili kockice koje nam zivot poslozi u datom momentu , i koliko puta, vise ili samo jednom... ?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
slavena

slavena


Female Join date : 15.11.2011
Lokacija : sever

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptysri 08 vel 2012, 10:13

..... mozda ovako nesto.. predivna muzika, predivan glas..
[Vrh] Go down
slavena

slavena


Female Join date : 15.11.2011
Lokacija : sever

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 06 oľu 2012, 09:26

Jako malo ... Iscekujuci da sve probleme resimo i dozivimo srecu, odricemo se prilike da budemo srecni uprkos , ili bas zahvaljujuci , tim istim problemima. Nikako se ne treba prepustiti... Za sreću je potrebno...  - Page 2 1992787971
[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 06 oľu 2012, 12:02

Postaviti stvari i ljude onako kako treba da budu. Na prvom mjestu Bog a sve drugo će ti se onda nadodati. I nek te srce i Duh Sveti uvijek vodi i nek ti pokazuje prave staze života tvoga, pa i ako zalutaš tvoj Bog će se uvijek pobrinuti za tebe i vratiti te svome stadu. Dokle god se držite grčevito svog JA bit ćete itgubljeni. tek onda kad izgubite sebe radi Boga bit ćete nađeni i imat ćete mir . ne bilo kakav. Trajni mir. Mir koji će osjećati svi oko vas. Mir koji neće dozvoliti da se nikad osjećate usamljeno. Mir koji će privlačiti sve one koji bivaju izgubljeni u ovom vrtlogu i kaosu. Tek tada ćete znati što je sreća, što je ljubav. Ljubav koju vam ovaj svijet ne može dati. Al ljubav koja će vam sve što vam na ovom svijetu treba nadoknaditi. Pa tako i prave prijatelje koji će grijati vašu dušu i biti vam uvijek tu da i ako posrnete ne padnete.
[Vrh] Go down
divlja maca

divlja maca


Female Join date : 15.11.2011
Lokacija : u lovu

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 06 oľu 2012, 20:57

imat pamet
[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 06 oľu 2012, 22:02

divlja maca je napisao/la:
imat pamet

Nikako se ne slažem s ovim :)

Imati pamet znači oslanjatio se samo na sebe a što smo mi nego samo prah. Iz praha smo nastali u prah ćemo se vratiti.

Nismo ni svjesni svoje nesvjesti i nemoći.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 06 oľu 2012, 22:04

zeko je napisao/la:
Puuuunooo toga...:))

slazem se sa zekom...puno toga...bili satkani od praha ili vode... Za sreću je potrebno...  - Page 2 3349578167
[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 06 oľu 2012, 22:08

Za sreću je potrebno upravo suprotno ... jako malo toga samo je ljudska zloba i pohlepa učinila da su ljudi nezasitni i nezadovoljni. A život i čovjek je zapravo vrlo jednostavan. kad bi se vraili samo malo onom svom iskonskom. Pa makar nas drugi smatrali ludima.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 06 oľu 2012, 22:11

Dušica je napisao/la:
Za sreću je potrebno upravo suprotno ... jako malo toga samo je ljudska zloba i pohlepa učinila da su ljudi nezasitni i nezadovoljni. A život i čovjek je zapravo vrlo jednostavan. kad bi se vraili samo malo onom svom iskonskom. Pa makar nas drugi smatrali ludima.

ne slazem se...nije zloba uzrocnik svega , osim toga treba se definirati sto je sreca...nije sve sreca u materijalnom , pa da se gleda kroz zlobu...iskonskom se vratiti da , ali bez iznimki...nemoguca misija...
[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 06 oľu 2012, 22:13

Naravno da nije većina sreće je u onom što ti je u duši. Al ipak sigurna sam da ćovjek ne može doživjeti potpunu sreću dok se ne približi skroz blitzu Bogu. U to sam sigurna.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 06 oľu 2012, 22:15

Dušica je napisao/la:
Naravno da nije većina sreće je u onom što ti je u duši. Al ipak sigurna sam da ćovjek ne može doživjeti potpunu sreću dok se ne približi skroz blitzu Bogu. U to sam sigurna.

o tome bi se dalo razgovarati...budi sretan/ a sa sobom pa ce i drugi biti sretni sa tobom... Za sreću je potrebno...  - Page 2 3349578167
[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 06 oľu 2012, 22:22

Da opet si ti taj koji se izjednačavaš s Bogom na istu razinu ja pa ja. A gdje je On negdje tamo, spremljen po strani jer si ipak ti sam sebi na prvom mjestu :(
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 06 oľu 2012, 22:26

Dušica je napisao/la:
Da opet si ti taj koji se izjednačavaš s Bogom na istu razinu ja pa ja. A gdje je On negdje tamo, spremljen po strani jer si ipak ti sam sebi na prvom mjestu :(

nitko se ne izjednacava sa Bogom , ali svatko ima pravo da misli i zivi kako zeli...ako je to mogucno...gdje je ON...svatko zna u sebi da li je i gdje je ON...i uopce se ne pise o izjednacavanju...ako ja izgubim 6 najblizih u kratkom periodu , pa ne moze me ON usreciti...mene ne...jer da ne cinim greske i da radim sve kako ON "zeli" bio bih mozda ON...medjutim to niti zelim i niti mogu...zelim biti svoj...sa svim dobrim i losim... Za sreću je potrebno...  - Page 2 3349578167
[Vrh] Go down
divlja maca

divlja maca


Female Join date : 15.11.2011
Lokacija : u lovu

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptysri 07 oľu 2012, 00:31

Dušica je napisao/la:
divlja maca je napisao/la:
imat pamet

Nikako se ne slažem s ovim :)

Imati pamet znači oslanjatio se samo na sebe a što smo mi nego samo prah. Iz praha smo nastali u prah ćemo se vratiti.

Nismo ni svjesni svoje nesvjesti i nemoći.

ne slazem se ni ja sa ovim :hrcak:
da nema pameti jos bi zivili u kamenom dobu ili bi se klanjali zlatnoj kravi.
Bez pameti nebi znali sta je dobro..a sta lose...
na kraju krajeva bog nam dao pamet i sigurno si nesta mislio sa tim Za sreću je potrebno...  - Page 2 285042466
[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptysri 07 oľu 2012, 11:48

divlja maca je napisao/la:
Dušica je napisao/la:
divlja maca je napisao/la:
imat pamet

Nikako se ne slažem s ovim :)

Imati pamet znači oslanjatio se samo na sebe a što smo mi nego samo prah. Iz praha smo nastali u prah ćemo se vratiti.

Nismo ni svjesni svoje nesvjesti i nemoći.

ne slazem se ni ja sa ovim [You must be registered and logged in to see this image.]
da nema pameti jos bi zivili u kamenom dobu ili bi se klanjali zlatnoj kravi.
Bez pameti nebi znali sta je dobro..a sta lose...
na kraju krajeva bog nam dao pamet i sigurno si nesta mislio sa tim [You must be registered and logged in to see this image.]

Da bi znali što je dobro a što loše ne treba nam pamet dovoljna nam je vjera u Boga i njegov dar mudrosti. Dao nam je pamet i svoju vlastitu volju da sami možemo odlučiti što želimo i hoćemo. Vidimo što je čovječanstvo napravilo s velikom pameti , totalno je zlorabila i odvela u drugu krajnost i u samouništenje a moglo nam je biti dobro samo da smo imali zrno vjere. Da smo svu svoju pamet koristili uz Božju pomoć i zazivali njegov blagoslov na sve što radimo i svih s kojima radimo nebi svijet se danas tresao i drhćao od straha. A na vrhuncu smo tehnološke moći i izuma. Srušit ćemo se ko kula od karata a sami smo krivi za to.

A zlatna krava?? Njoj se i danas puno njih klanja zato trpe ili će trpiti Božji gnjev. I u kamenom dobu je oduvijek bilo onih koji su se klanjali jednom jedinom i pravom Bogu. Bog iznad kojeg nema drugih bogova. ON koji je početak i kraj. Istina i život. U vijeke vijekova . AMEN.
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptysri 07 oľu 2012, 12:05

Za srecu mojih bliznjih je potrebno da ja ustanem na desnu nogu:) Otherwise, zalosna im majka Za sreću je potrebno...  - Page 2 2825544992
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptysri 07 oľu 2012, 12:08

..ma samo dobar sex, jer to drzi srecu..ljubav automatski dolazi ako je sex okay. Za sreću je potrebno...  - Page 2 1514031270 Uglavnom ako sex okay, onda je ostalo + - isto sve u redu.

Pa kad je sve u redu..onda si i sretna ili sretan, moje zivotno iskustvo! :hrcak:
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptysri 07 oľu 2012, 12:09

hahahaha Doli:) Ima istine tu:)))

Popravi mi dan! Hvala:))))
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptysri 07 oľu 2012, 20:53

Dušica je napisao/la:


Da bi znali što je dobro a što loše ne treba nam pamet dovoljna nam je vjera u Boga i njegov dar mudrosti. Dao nam je pamet i svoju vlastitu volju da sami možemo odlučiti što želimo i hoćemo. Vidimo što je čovječanstvo napravilo s velikom pameti , totalno je zlorabila i odvela u drugu krajnost i u samouništenje a moglo nam je biti dobro samo da smo imali zrno vjere. Da smo svu svoju pamet koristili uz Božju pomoć i zazivali njegov blagoslov na sve što radimo i svih s kojima radimo nebi svijet se danas tresao i drhćao od straha. A na vrhuncu smo tehnološke moći i izuma. Srušit ćemo se ko kula od karata a sami smo krivi za to.

A zlatna krava?? Njoj se i danas puno njih klanja zato trpe ili će trpiti Božji gnjev. I u kamenom dobu je oduvijek bilo onih koji su se klanjali jednom jedinom i pravom Bogu. Bog iznad kojeg nema drugih bogova. ON koji je početak i kraj. Istina i život. U vijeke vijekova . AMEN.


sa ovim stavom se uopce i apsolutno ne slazem...jer postavlja se tu vise pitanja...sto je sreca...??? zbog cega nam je data pamet ako cemo samo Boga da slusamo i mislimo da je njegov put jedini...oprosti , ali onda mi ne treba pamet...Bog je dao pamet da sam covjek prosudi , a ne da se nesto namece...jer zasto je stvorio covjeka...da mu on bude marioneta...??? u to sumnjam...dijelim stav mace i zeke i ne mogu se sloziti sa stavom da je za srecu samo vjera poterebna...potrebna je , ali i drugo ima istu ulogu...osim toga covjek je grijesan...tako sto radi ne mora biti uvijek tocno i ispravno...zato netko ili ima ili nema srecu...zahvaljujuci sebi ili drugima...jednostavno kako se tko snadje...sto je s onima koji su cijeli zivot dali vjeri i pokorni bili , a nisu ni mrvu srece vidjeli...???!!!
[Vrh] Go down
slavena

slavena


Female Join date : 15.11.2011
Lokacija : sever

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptypon 12 oľu 2012, 20:12

.... soljica kafe i dobra muzika. Upravo pijem kafu i slusam muziku.
I da , ja sam srecna osoba. Za sreću je potrebno...  - Page 2 1411549515

Znaci , za srecu je potrebno jako malo... jer srecu ne cine krupne stvari, one nam se dese u zivotu jdnom ili par puta, ali zato sitnice , svakodnevne kao sto su nap. ove dve stvari koje sam ja iznela kao primer, e , te i slicne svakodnevne sitnice , one treba da nas usrecuju, donose dusi mir i radost.
[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptypon 12 oľu 2012, 22:45

hrčak je napisao/la:
Dušica je napisao/la:


Da bi znali što je dobro a što loše ne treba nam pamet dovoljna nam je vjera u Boga i njegov dar mudrosti. Dao nam je pamet i svoju vlastitu volju da sami možemo odlučiti što želimo i hoćemo. Vidimo što je čovječanstvo napravilo s velikom pameti , totalno je zlorabila i odvela u drugu krajnost i u samouništenje a moglo nam je biti dobro samo da smo imali zrno vjere. Da smo svu svoju pamet koristili uz Božju pomoć i zazivali njegov blagoslov na sve što radimo i svih s kojima radimo nebi svijet se danas tresao i drhćao od straha. A na vrhuncu smo tehnološke moći i izuma. Srušit ćemo se ko kula od karata a sami smo krivi za to.

A zlatna krava?? Njoj se i danas puno njih klanja zato trpe ili će trpiti Božji gnjev. I u kamenom dobu je oduvijek bilo onih koji su se klanjali jednom jedinom i pravom Bogu. Bog iznad kojeg nema drugih bogova. ON koji je početak i kraj. Istina i život. U vijeke vijekova . AMEN.


sa ovim stavom se uopce i apsolutno ne slazem...jer postavlja se tu vise pitanja...sto je sreca...??? zbog cega nam je data pamet ako cemo samo Boga da slusamo i mislimo da je njegov put jedini...oprosti , ali onda mi ne treba pamet...Bog je dao pamet da sam covjek prosudi , a ne da se nesto namece...jer zasto je stvorio covjeka...da mu on bude marioneta...??? u to sumnjam...dijelim stav mace i zeke i ne mogu se sloziti sa stavom da je za srecu samo vjera poterebna...potrebna je , ali i drugo ima istu ulogu...osim toga covjek je grijesan...tako sto radi ne mora biti uvijek tocno i ispravno...zato netko ili ima ili nema srecu...zahvaljujuci sebi ili drugima...jednostavno kako se tko snadje...sto je s onima koji su cijeli zivot dali vjeri i pokorni bili , a nisu ni mrvu srece vidjeli...???!!!

Nebih se složila sa vama. Ja svoju vjeru ne pokušavam shvatiti ja ju živim i osjećam svim srcem i ne postoji ništa na svijetu što može zamijeniti Božju ljubav. Osjećaj ljubavi i topline koju možeš osjetiti kad se nađeš u njegovom naručju, kad te uzme za ruke, kad ga zagrliš kad klekneš pred Njega.... Nijedna osoba niti jedna stvar ne mogu nadoknaditi tu ljubav i ništa na ovom svijetu nije slično toj ljubavi. Ona je dar od Boga . Sve nam je darovano. Tko god je pokušao vjeru shvatiti umom i mozgom nije daleko stigao, tražite ga ponizna i otvorena srca ..... Samo tako se stiže do Njega. Tko to želi... Vjerujte i ja uživam u kavi, okusu mirisu,, muzici, izlasku i zalasku sunca, jutarnjoj rosi, dječjoj ljubavi kojoj me obasipaju, osmijehu starice, sunčanom danu, kapljici popijenoj u društvu dragih ljudi itd... Al Bog je iznad sveg i tek kad doživiš Njega osjetit ćeš se jak kao hrid o koju se razbijaju svi valovi ovog nemirnog života. A ti ćeš biti kao stijena . Nećeš promatrati život , živit ćeš ga u punini.
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 13 oľu 2012, 00:31

Ipak, da bi covjek imao srecu, ipak mu i za to potrebna sreca. Za sreću je potrebno...  - Page 2 3349578167
Netko se rodi netko se nerodi sa srecom, a sa silom se nemoze osvojiti sreca.

[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 13 oľu 2012, 20:37

Upravo o tome i govorim tko uzme svoj križ i nosi ga s Kristom , nosi ga daleko lakše nego netko tko se uzdaje samo u svoje snage. Tvoja volja i Božja ljubav koja ti daju snagu čine od nesretnog čovjeka lutalice bezsmisla .... Čovjeka punog sreće ljubavi smisla i svoj život počinješ gledati drugim očima. Svijet dobija boje i kad ti sve na momenat potone eto Njega da nas podigne. Neznam ... vjerujem samo da će to doživiti svi oni koji ga zažele svim srcem.
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 13 oľu 2012, 20:56

Dušica je napisao/la:
Upravo o tome i govorim tko uzme svoj križ i nosi ga s Kristom , nosi ga daleko lakše nego netko tko se uzdaje samo u svoje snage. Tvoja volja i Božja ljubav koja ti daju snagu čine od nesretnog čovjeka lutalice bezsmisla .... Čovjeka punog sreće ljubavi smisla i svoj život počinješ gledati drugim očima. Svijet dobija boje i kad ti sve na momenat potone eto Njega da nas podigne. Neznam ... vjerujem samo da će to doživiti svi oni koji ga zažele svim srcem.

Nevjerujem da ce svi dozivjeti koji ga zazele, nesto je dano u zivotu a nesto nije. Zakon univerzuma !
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 27 oľu 2012, 07:26

sretju chine male stvari..
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Emptyuto 27 oľu 2012, 23:47

Ja sam najbolja amajlija:))) Donisim srecu gdje god se pomolim Za sreću je potrebno...  - Page 2 2825544992
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sreću je potrebno...    Za sreću je potrebno...  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Za sreću je potrebno...
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: