KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaše dijete puši

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Vaše dijete puši Empty
PostajNaslov: Vaše dijete puši   Vaše dijete puši Emptyčet 01 pro 2011, 15:48

Otkrijete da vam  dijete puši,,
slučajno mu otkrijete cigaru  u  torbi ili u  sobi  dok je u  školi,,
kako  postupate prema njemu,,da li će te  cigaru  staviti na stol tako kad  dođe da je vidite ili čete šutjeti pa čekati dok vam samo ne kaže,,,


Ja se sebe sjetim da sam prvi puta zapalila cigaru u  7 razredu,i teta  mi je skužila i stavila cijelu kutiju na stol i rekla sad zapali ispred mene da te vidim aj,,e tad  bi volila da sam propala kroz zemlju koja  sramota hahah... poslije tek u trećem srednje zapalila bi jednu sa društvom i samo zbog gluposti,sad se i ne sjetim cigare,,sad me čak i  grize njen dim za grlo
:hrcak:  :hrcak:
[Vrh] Go down
manci

manci


Join date : 21.11.2011

Vaše dijete puši Empty
PostajNaslov: Re: Vaše dijete puši   Vaše dijete puši Emptyuto 03 srp 2012, 23:15

Ako cigaretu nadjem u torbi ili sobi( a u tom slucaju je sigurno dobro sakrivena) znaci da je nisam nasla slucajno , vec sam isla traziti sa ciljem da nesto nadjem. Uglavnom nebi mi bilo drago i nebi cekala da mi dijete samo kaze ali nebi ni branila jer je to prosto nemoguce. Zabranjeno je jos sladje. Popricala bi sa djetetom i pokusala objasniti kakve sve posljedice donosi cigareta...

Draze mi je ako pusi , da znam sta pusi...nego da se skriva po kutovima i svi znaju samo ja ne. Vaše dijete puši 2996460670
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vaše dijete puši Empty
PostajNaslov: Re: Vaše dijete puši   Vaše dijete puši Emptysri 04 srp 2012, 08:36


Nemam potrebe za razmatranjem ovog problema pa usvajam svačije mišljenje jer sam svjestan da roditelj najbolje zna što mu je činiti !
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaše dijete puši Empty
PostajNaslov: Re: Vaše dijete puši   Vaše dijete puši Empty

[Vrh] Go down
 
Vaše dijete puši
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vaše dijete je gay
» Pjesma koja opisuje Vaše raspoloženje
» Dijete Rocker, Punker, Metalac
» Kako kazniti dijete ako je pogano...
» Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA :: DOM I OBITELJ-
Forum(o)Bir: