KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mogu li životinje zamjenit djecu?

Go down 
+4
Komsinica
Unicorn
manci
sumrak
8 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptyčet 01 pro 2011, 16:00

Evo  ja imam jedan  primjer,,moji kumovi  su u braku punih 6g,i ona kao ne voli  djecu tako mi je rekla,,vidim da ima malog pasića,,i  o njemu se  brine kao o  djetetu,,macka ga  na sve strane  vodi ga na  frizuru,kupuje mu  robicu,pa ja onako sama sa sobom ili sam ja luda ili je ona skrenula,,pa  ne bi  li joj  bilo bolje da ima tako  svoje dijete može imati i jedno i drugo,, malo mi je to čudno,i o njemu  priča kao da je curica ili  dječak sad ko ih ne zna mislio bi  ok  dijete žena voli ali kad pokaže sliku ljudi samo  zinu  jer ne znaju što bi na to sve rekli osim  smiješka  :hrcak:  :hrcak:
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptyned 11 pro 2011, 23:28

ne mogu , ni u kom slucaju...ok , volim zivotinje i razumijem ljubav za njih , ali dijete je dijete...nema tu zamijene...
[Vrh] Go down
manci

manci


Join date : 21.11.2011

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptyned 11 pro 2011, 23:32

vjeverica je napisao/la:
Evo ja imam jedan primjer,,moji kumovi su u braku punih 6g,i ona kao ne voli djecu tako mi je rekla,,vidim da ima malog pasića,,i o njemu se brine kao o djetetu,,macka ga na sve strane vodi ga na frizuru,kupuje mu robicu,pa ja onako sama sa sobom ili sam ja luda ili je ona skrenula,,pa ne bi li joj bilo bolje da ima tako svoje dijete može imati i jedno i drugo,, malo mi je to čudno,i o njemu priča kao da je curica ili dječak sad ko ih ne zna mislio bi ok dijete žena voli ali kad pokaže sliku ljudi samo zinu jer ne znaju što bi na to sve rekli osim smiješka :hrcak: :hrcak:

Kuma treba kod Zukica Mogu li životinje zamjenit djecu? 3725782902 Mogu li životinje zamjenit djecu? 3725782902 Mogu li životinje zamjenit djecu? 3725782902

Dijete je dijete i nista na ovome svijetu ga nemoze zamjeniti.
[Vrh] Go down
Unicorn

Unicorn


Join date : 15.11.2011
Lokacija : Farmville
Job/hobbies : harvester
Humor : puna ko sipak

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptypon 12 pro 2011, 00:03

Zivotinja se moze voljeti,ali sa covjekom se ne moze poistovjetiti,a posebno sa djetetom....a kad vidim sta rade za zivotinje,svakakva pretjerivanja,prosto mi dodje da povratim .
Lako je sa psima,mackama,kad nisi raspolozen,pokazes im korpu i zavrsio si s njima,dijete trazi mnogo vise,a takvi to nisu u stanju dati.
Ne govorim ovdje o normalnim ljudima koji imaju kucne ljubimce....ima nakaza ljudi kojima je maca vise od djeteta,takvi mi dignu zivac.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptypon 26 pro 2011, 15:07

Unicorn je napisao/la:
ima nakaza ljudi kojima je maca vise od djeteta,takvi mi dignu zivac.

oces reci da oni kojevole hrcka da su ludi , e moj dorate , ne znas Ti sto je ljubav... :hr cak: Mogu li životinje zamjenit djecu? 3725782902
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptypon 26 pro 2011, 15:26

Obozavam zivotinje:) Obozavam i djecu, doduse, ne volim razmazenu djecurliju:)))
Moja djeca su odrasla uz kucnog ljubimca, i mislim da je to bio veliki dio njihovog ucenja, i odgoja.
Naravno da ima ljudi koji ne zele imati djecu, i nije moje da im sudim. Ima ih koji zele, a ne mogu, pa usvoje, i onda jos nabave par kucnih ljubimaca, i happy home uvijek kod njih:)
Za one koji ne zele, pa nismo svi sklopljeni isto, tako da,,,,sta god ljulja njihov brod:)
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptypon 26 pro 2011, 15:27

zivotinje mogu samo punice i svekrve da zamijene , ostalo neee... Mogu li životinje zamjenit djecu? 2356457674 :hrcak:
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptypon 26 pro 2011, 15:30

Da, da, i sad neka punica, tamo negdje govori isto za zetove Mogu li životinje zamjenit djecu? 3725782902 :hrcak:
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptypon 26 pro 2011, 15:31

Komsinica je napisao/la:
Da, da, i sad neka punica, tamo negdje govori isto za zetove Mogu li životinje zamjenit djecu? 3725782902 :hrcak:

pa nisam nista slagao... Mogu li životinje zamjenit djecu? 2356457674 :hrcak:
[Vrh] Go down
Odjila

Odjila


Join date : 05.12.2011

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptypon 26 pro 2011, 17:39

neeeeeeee
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptypet 30 pro 2011, 19:43

..obozavam zivotinje,chak se ni zmija ne plashim ali je nebuloza porediti ih sa decom..imala sam Dansku dogu 14 godina,kada je uginula plakali smo svi u kuci,zaista nam je bilo teshko..od tada ni deca,ni ja ne zelimo novog psa..
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptysub 17 lip 2017, 20:32

ne mogu, ipak dijete je nešto sasvim drugo...a, da možete ljubav prema njima imati, to da...jer zavolite ih jednostavno...međutim to je drugi vid ljubavi...
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptysub 17 lip 2017, 21:43

ima nas svakakvih, ali po mojem je mišljenju to miješanje krušaka i jabuka...
[Vrh] Go down
Stela
Jessica
Jessica
Stela


Female Join date : 04.03.2017
Lokacija : Iznad oblaka..
Job/hobbies : putovanje/muzika

Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Emptypon 19 lip 2017, 00:01

Zivotinje mogu da se vole
A zamjeniti sa djecom ne moze
Jer ipak djete je djete najvece bogastvo...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu li životinje zamjenit djecu?   Mogu li životinje zamjenit djecu? Empty

[Vrh] Go down
 
Mogu li životinje zamjenit djecu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Otac koji ne želi svoju djecu
» Djeca koja muče životinje-što je pošlo u krivom smjeru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA :: DOM I OBITELJ-
Forum(o)Bir: