KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nesanica

Go down 
+3
Zana
Komsinica
sumrak
7 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Nesanica Empty
PostajNaslov: Nesanica   Nesanica Emptysub 10 pro 2011, 16:14

Nesanica ili insomnia je poremećaj spavanja. Postoje poremećaji kod samog uspavljivanja ili stalno buđenja u toku noći i nemogučnost održavanja sna. Problem koji je danas u ovom brzom vremenu učestao. Koliko puta sami čujemo od drugih kako imaju problema sa spavanjem ili nikako ne spavaju. Mnogi se od nas zapitaju u sebi , pa kako to. Nažalost toga ima od kada čovjek postoji. Liječnici većinom nesanicu pripisuju kao neki psihoporemećaj. Kod duže nesanice kao da je uzrok stres ili jaka uzbuđenja. Oni koji imaju ozbiljnih problema sa nesanicom , najčešće riješavaju problem sa tabletama za spavanjem. Koje imaju manu , znaju da prouzrokuju ovisnost kasnije. Da li ste Vi imali problema sa nesanicom i ako ste , kako ste ga riješili ili riješavate...?
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Nesanica Empty
PostajNaslov: Re: Nesanica   Nesanica Emptypon 12 pro 2011, 15:36

Imao mi je dragi, al sad je ok:) Hvala bogu nemam tih problema, niti sam ikad imala:)
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Nesanica Empty
PostajNaslov: Re: Nesanica   Nesanica Emptypet 30 pro 2011, 19:47

..insomnichar sam od rodjenja..tj.ne treba mi vishe spavanja od 3,4 sata dnevno...kada sam prezivela kao beba,tj.kada me moji tada nisu udavili :hrcak: sada sam ok...doktori tvrde da je to posledica jer sam rodjena kao nedonoshche ali ja nemam nikakvih smetnji zbog toga..posle 4 sata sna osecam se kao neko ko je prespavao punih 10 sati..
[Vrh] Go down
sova

sova


Female Leo Join date : 16.04.2014
Age : 31
Lokacija : Na planeti iskrenosti...

Nesanica Empty
PostajNaslov: Re: Nesanica   Nesanica Emptypon 28 tra 2014, 22:51

Nema tih problrma.Uvek mogu spavat a nikad se naspavat.
[Vrh] Go down
ordinary

ordinary


Join date : 01.11.2016

Nesanica Empty
PostajNaslov: Re: Nesanica   Nesanica Emptypon 21 stu 2016, 22:15

Ako mi ne pomogne da se dooooobro najedem, onda pomognu tablete. Kako sam starija san mi je sve važniji.
[Vrh] Go down
Stela
Jessica
Jessica
Stela


Female Join date : 04.03.2017
Lokacija : Iznad oblaka..
Job/hobbies : putovanje/muzika

Nesanica Empty
PostajNaslov: Re: Nesanica   Nesanica Emptypon 19 lip 2017, 00:18

Bas me to muci
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Nesanica Empty
PostajNaslov: Re: Nesanica   Nesanica Emptypet 01 ruj 2017, 23:43

... u jednom sam razdoblju života imao ozbiljan problem sa time... ne mogu točno reči, ali trajalo je to gotovo dvije godine... tada sam se prilično teško razbolio, a nesanica je po mojem dubokom uvjerenju toj bolesti i te kako pogodovala...uslijedile su operacije i višemjesečni oporavak... za vrijeme oporavka nabavio sam štene s kojim sam u prvim njegovim tjednima morao izlaziti u šetnje svakih četiri sata... tu sam obavezu preuzeo samo na sebe i vrijeme između šetnji odjednom mi je postalo prekratko za san... vrlo sam brzo došao u fazu kada sam jedva čekao da legnem i da malo odspavam... do dana današnjeg nesanica mi se više nikada nije povratila
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Nesanica Empty
PostajNaslov: Re: Nesanica   Nesanica Emptypet 01 ruj 2017, 23:47

ja je nažalost još uvijek imam, zaspim ja brzo i to...samo to su 3-4h max...po 5x se u noći probudim...odem liječniku, on mi kaže, navikao ti se oragnizam na malo sna...pa čovjeće daj mi što da mi bude bolje...kaže ne smijem, biti ćeš ovisan...više i nisam išao...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nesanica Empty
PostajNaslov: Re: Nesanica   Nesanica Empty

[Vrh] Go down
 
Nesanica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA :: ZDRAVLJE-
Forum(o)Bir: