KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitam Te , pitaj me

Go down 
+27
škoj
Stela
Ponoć
onakoja sanja
KRISTINA73
Rene
Maki
Ruki
sumrak
malena72
Persefona
Golubica
elois
Morska Oluja
Cvrle
sova
Dušica
Toni
zeko
Zana
manci
divlja maca
Komsinica
dabar
slavena
Unicorn
šumska vila
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Next
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptyned 23 lis 2011, 12:44

First topic message reminder :

Je li Ti dosadno ovdje...?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptysub 26 kol 2017, 22:37

... u svakom dijelu godine mogu pronači nešto zbog čega mi je drag... dok je toplo i dok su dani dulji od noći to mi je nekak lakše... odgovor bi dakle bio - da, volim

... koji je najstresniji trenutak nakon povratka sa godišnjeg odmora?
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 19:47

pomisao da opet počinje ista kolotečina, ako ne i gora od prethodne...

radni tjedan 4 dana i to po 6h samo, ali da se stvarno radi tih 6h...da ili ne...?!
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 20:51

zvuči mi fantastično, da ne kažem utopijski... odmah bi pristao na takvo radno vrijeme

hoćeš li sudjelovati u kakvoj berbi ove godine?

[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 21:01

iskreno ne, neki dan sam šljive krao...

utopijski zvuči, ali više bi se posla tak uradilo, nego sada... Pitam Te , pitaj me - Page 24 285042466
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 21:10

nema pitanja, ali nadovezao bih se na temu s novim pitanjem...


...budući da živiš u zemlji gdje je promišljanje o organizaciji rada na bitno višoj razini nego što je to slučaj ovdje u većini firmi, da li tvoje pitanje proizlazi iz toga što postoje neke naznake da bi se takvo što moglo i dogoditi u doglednoj budućnosti?
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 21:21

pa upravo to, kruži ideja da se radi tako, da bi ljudi bili više sa obitelji, djecom...ali da se radi tih 6h efektivno...ja sam prvi za.. i u biti tak i dođe...naravno mora biti organizacija posla na nivou i da se zna tko i što radi i naravno da je osoba kvalificirana za djelatnost koju obavlja, a ne zaposlila me šogorica, babo, kum itd.

prvi bih ja to u svojoj tvtrki uveo...naravno, disciplina itd.

ne moramo uvijek pitanja postaviti... Pitam Te , pitaj me - Page 24 285042466
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 21:37

...  radna disciplina ne bi nigdje trebala biti predmet diskusije...dobar prvi korak u tom smislu je što ljudi mogu raditi kroz mjesec tek dio radnih sati i time dogovorno sa poslodavcem izbalansirati vrijeme koje će razdijeliti na privatan život i na vrijeme koje će utrošiti kako bi za taj život mogli zaraditi dostatna sredstva... porezna politika u tvojoj zemlji na neki način stimulira barem ženski dio populacije na taj način... znam da mi je prijatelj koji živi gore pričao kako njegova žena radi svoj posao u jednom staračkom domu svega 12 sati tjedno... matematički to ispada na razini godišnjih primanja za njegovu obitelj tek neznatno manje nego da odrađuje cijelo radno vrijeme, zbog poreza... s druge strane netko drugi tako ima veće mogućnosti na tržištu rada i društvo tako smanjuje problem nezaposlenosti...

... slušaš li radio dok voziš auto ili radije slušaš neku svoju muziku?
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 21:44

u zadnje vrijeme više radio...

ma ideja je ostvariva, problem je samo u apetitima pojedinih...

voliš li pročitati klasične novine...?!
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 21:48

ne čitam novine uopće

da li se češće sa prijateljima nalaziš u kafićima ili se češće srečete u međusobnim posjetama?
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 21:50

većinom vani, ne mora kafić biti, mada sad nemam kad od posla i drugih obveza...

koliko TV kanala promijeniš u toku večeri...?!
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 21:53

... ima ih kudikamo previše... u zadnje vrijeme obično zaspim uz epizodu jedne serije od predhodnog dana...

... koliko je najviše brdo na koje si se popeo?
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 21:58

ufff, oko 2000m...u Alpima...

elektro-auto, za ili protiv...?!
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 22:09

... zašto ne? Ko ima para neka si ga kupi... manje buke, manje zagađenja... svima je u biti bolje, ako se izuzme vlasnik jer ekonomskog opravdanja i neke veće uštede nema

... što napraviti kada se probuši guma na motociklu negdje na cesti?
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 22:16

hmm, zovi ADAC u Njemačkoj...jer u biti treba ti nova guma, treba te odšlepati do doma ili radione...

130km/h ukinuti na auto-cesti, da ili ne...?!
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 22:24

da

gibam sada... želim ti ugodan ostatak večeri...

hoćeš li pojesti još večeras nešto prije spavanja?
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypon 28 kol 2017, 22:38

iskreno ne jedem prije spavanja ništa...

rad u smjenama, za ili protiv...?!
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptysri 30 kol 2017, 21:51

Mislim da rad u smenama nije dobroiz više razloga al ipšak neka zanimanja moraju ... inače meni smene dok sam bila mlađa bila podnošljiva sad ne organizam nemože da se prešteluje nije to vekver ...
Dal mu ponekad dođe da ode negde i nevrati se ?
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptyčet 31 kol 2017, 22:07

dođe mu, dođe, al ga i prođe

da li su ti nekad ukrali bicikl?
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna


Female Join date : 20.10.2016

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptyčet 31 kol 2017, 22:13

jesu, i to dva puta..jednom noću, jednom u posljepodnevnim satima..

tebi?
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptyčet 31 kol 2017, 22:20

... nisu bicikl, ali ukrali su mi moped i to zaključan u stubištu zgrade u kojoj stanujem

... da li si pomijenla mnogo zanimanja kojima si se bavila ili cijelo vrijeme radiš u struci?
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna


Female Join date : 20.10.2016

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptyčet 31 kol 2017, 22:37

nisam puno mijenjala..samo jednom nisam radila u struci..

jesi li nakon krađe kupio drugi moped ili si odustao?

[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptyčet 31 kol 2017, 22:50

... ne, dobio sam lovu od osiguranja, prodao sam stari auto, dodao još nešto para i kupio novi auto

... imaš li svojega frizera ili dopuštsš da ti kosu svaki puta uređuje netko drugi?
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna


Female Join date : 20.10.2016

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptyčet 31 kol 2017, 23:02

imam dva frizera, jedan u rodnom gradu, drugi u gradu u kojem živim, a oba su muškarci..(nije da mi je to bitno, nego je slučajno tako)..

šišaš li kosu na kratko ili malo duže?
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptypet 01 ruj 2017, 23:31

...ne šišam se sa mašinicom... brico mi zagura prste u kosu, škljocne dva tri puta škarama i upita me- je l' može tolko? ... ja se samo ljubazno nasmiješim i klimnem potvrdno... moraš biti ljubezan sa čovjekom koji ti tu i tamo drži britvu pod grlom Pitam Te , pitaj me - Page 24 85855909

... u kakvoj kupovini najviše uživaš? U samostalnoj , u društvu prijateljica ili u muškom društvu?
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Emptysub 02 ruj 2017, 20:28

Iskreno nisam neki zagriženik za kupovinu kad moram ići idem većinom sama ,najviše volim da to drugi obavi... Elem kad kupujem sklona sam da ima kvalitet bez obzira šta sve uvaljuju a s druge strane emotivno se vezujem  za trgovinske radnje gde osetim ljubaznost i prijatnost ...
Kad smo kod kupovine šta najčešće kupuje ?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Pitam Te , pitaj me   Pitam Te , pitaj me - Page 24 Empty

[Vrh] Go down
 
Pitam Te , pitaj me
[Vrh] 
Stranica 24 / 33.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Moram da pitam ....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA :: U ŠUMI-
Forum(o)Bir: