KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rasprava o politici na forumima

Go down 
+4
Dušica
Pegava vidra
Zana
sumrak
8 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Emptyuto 17 sij 2012, 12:40

Pala mi je sad jedna misao. To je da li smo mi iz bivše SFRJ zreli da raspravljamo o politici. Na osnovu forumskog iskustva moram da kažem da većina još nije. I većinom diskutiranje o tim "našim " temama dovede do svađe na forumima. Dovede iz jednog prostog razloga po meni. Mnogi nisu spremni ili naučeni da prihvate različitost stava ili mišljenja sugovornika. Naravno tu se radi o normalnoj diskusiji , bez verbalnog vrijeđanja ili psovanja. Onda uvijek se načnu teme koje su vezane za zadnjih 20g. Politika nije samo se dešavala u tih zadnjih 20g. Drugo pored "naše"postoji i europska i svjetska politika. Ali to je uvijek u drugome planu ili uopće i nema. Tako da iz tog razloga na ovome forumu nije otvorena politika. Jer znam da bi se nekima govorilo da su ustaše , drugima da su četnici i trećima da su balije. I to bi se vrtilo tako non-stop. I sam sam svjedok toga na forumima gdje sam bio. Ako bih prije otiđi na HR forum i nešto o politici napiši , odmah ide komentar , evo ga četnik piše. Odem na SRB forum isto nešto napišem u politici , odmah komentar ide , što će ustaša na našem forumu itd. U biti smiješno i žalosno. Mada kad sve saberem i ta sva pisanja , vrlo ih je malo argumentovanih i pravih rasparva. Bez navedenih epiteta. I većinom su to copy paste ili radikalne stranice bilo koje partije ili nacije. Mislim da će još trebati vremena da se može o tome pisati bez tenzija. Općenito na politiku mislim.
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Emptyuto 17 sij 2012, 12:50

..slazem se sa tobom u potpunosti..ja zato te teme i na drugim forumima izbegavam...drago mi je da rubrika politike ne postoji ovde..ovde treba da se opustimo,shalimo a ne da se svadjamo a kao shto si rekao,gde je politika ,tu je i svadja..nije to samo po forumima,na zalost vec i u celom ebenom svetu..
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Emptyuto 17 sij 2012, 12:53

to sam samo naveo iz osobnog iskustva...mada te teme privlace i dovode publiku , ali sto imamo od toga , samo svadju i ganjanje istine u magli...nista drugo po meni... Rasprava o politici na forumima 3349578167
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Emptyuto 17 sij 2012, 12:55

hrchak,potpuno si u pravu
[Vrh] Go down
Pegava vidra

Pegava vidra


Join date : 15.11.2011

Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Emptypet 02 oľu 2012, 12:07

Ma sve malo jači diskutanti, ali kad bi se zezali! Poluintelektualci i nedoradjene snajke koji usled svoje ostrašćenosti ne vide dalje od nosa.
But, ebi ga... takve svadje i rasprave kao cirkus skreću pažnju na sebe i privlače veliki broj ljudi, što je samo još jedan od alarma koliko smo posrnuli.
Jer, za nas je "što gore, to bolje" postala svakodnevnica, kao i kult negovanog primitivizma i prostakluka.
[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Emptypet 02 oľu 2012, 23:04

Politika je kurva . A ja sa kurvom ne želim imati posla. Čak i oni pojedinci koji u manjini sjede u vlasti ne mogu ništa popraviti kod kurve a kamoli ćemo mi mali smrtnici. Moš samo pokupiti kakvu bolest osim ako se dobro ne zaštitiš a najbolja zaštita je ne petljanje sa kurvom.
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Emptypon 05 oľu 2012, 03:45

Uvijek sam za kvalitetan dijalog:) Nema napretka bez dijaloga:)

Naravno, na balko-forumima je to malo teza stvar, bas na velikoj vecini,,,Stoga, kao vrlo prilagodljiva osoba, lako se adaptiram, i postanem najveci zapetljaj crijeva u istoriji balko-foruma:)))) Par okolnosti radi za mene, I don't give a shit sta ko misli o meni, od "takovijeh" naravno, drugo, znam da sam u pravu, a znaju i "doticni" da ja znam, da oni znaju, hahahaha:)))
Trece, imam strpljenje k'o malo ko:))) Soooooo, Life is grand;))) A i nasmijem se brate, do suza Rasprava o politici na forumima 2996460670
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Emptysub 10 oľu 2012, 08:27

...neshto mi je jako chudno..uzecu za primer jedan drugi forum na koji odlazim..ljudi dobiju bukvalno napade besnila kada pishu o politici..svako se drzi svog mishljenja i mozesh navesti milion argumenata koji potiru to mishljenje ali ne vredi...kad zahume,navale ko pijan na plot..retko pishem na takvim temama,ne shto ne bih imala shta pisati vec shto jednostavno ne postoji mogucnost da iznesesh neki stav a da se neko ne nadje i da te prozove...ae tad odgovorim i to ide unedogled..zato ne piskaram tamo..mirna Bachka,ravan Srem
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Emptysub 19 stu 2016, 23:52

Ovo je ipak Balkan i politika je sve  mislim ko vegeta meša se i gde treba i netreba surova realnost...Nisam politikant al jednom znam nacije se zavađaju bez ikakvog povoda jer vladarima iz senki to odgovara kao i liderima podupreni  kojim smerom vodi narod  čineći ih  moćnim oružjem jezikom moto slogana  ka o da smo ovce za šišanje ...  S druge strane  postoji kućno vaspitanje  koji su koreni dubosežni na naš pogled sveta  kao i društvo koje nas vodi ...Današnjica pljuj, omalovažavaj, divi se idolu i kosi sve redom je čist gubitak zdrave pameti i svesti da svi smo mi ljudi od krvi i mesa i da treba biti prvo čoveks svojim stavom da se svet gradi delima znanjem u opipljivoj profesiji a ne u politici  tj grupi parazita  ... te  teme nemaju smisla sem zavadi pa vladaj !!!
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Emptypon 10 srp 2017, 21:07

... nemojmo o politici, ljepše nam je dok smo si ovak dobri, hehe
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Emptyčet 21 sij 2021, 22:16

Politika uvjek dijeli i gradi zid, bio to susjed, brat, prijatelji itd. Najbolje zaobici politicku raspravu na drustvenim mrezama, pogotovo na forumu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rasprava o politici na forumima Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o politici na forumima   Rasprava o politici na forumima Empty

[Vrh] Go down
 
Rasprava o politici na forumima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: