KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???

Go down 
+5
Latif Aga
Nastasja Filipovna
Pegava vidra
Zana
sumrak
9 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty
PostajNaslov: Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???   Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Emptyuto 17 sij 2012, 18:59

Naslov teme je pitanje. Na koje ču pokušati dati odgovor. Svjedoci smo ove krize u svijetu i tzv. globalizacije i niskog standarda u mnogim zemljama. I iz tog razloga posežemo za kupnjom jeftinih stvari koje nam često na kraju ispadnu skuplje nego što smo mi sami mislili da ih platimo. Tako da kupimo jeftino , a kvalitet bude nula. Ok , ne znači da skupo mora uvijek biti dobro ili super. Ali ja mislim da i dan danas vrijedi ona poslovica koja glasi: Nisam bogat da kupujem jeftine stvari. U biti trebamo naci neku sredinu , mada je to svima iz dana u dan teže. Jer izbor je sve manji. Onda znamo svi dobro , glavni proizvođać svega na svijetu je Kina. A , njihov kvalitet je veliko pitanje. Pogotovo roba koja se proizvodi za naše tržište. Bolje reći , loš kvalitet. Za zapad oni rade drugačije jer su kontrole strožije. Mada pokušavaju i tamo da uvale svoje jeftine proizvode. Osobno kod tehničkih stvari sam se par puta opekao i ne gledam na jeftino. Gledam srednje nešto ako ima , ako ne onda uzmem ono skuplje. I moram priznati traje. Druge stvari ono kako što se naleti. I mislim da jeftino nije bolje od skupljeg , ali ne mora puno lošije da bude. Treba samo imati više sreće danas u ovim vremenima. Tako ja barem mislim.
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???   Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Emptysub 14 tra 2012, 16:02

..trudim se da mi kvalitet bude prioritet pri kupovini...
[Vrh] Go down
Pegava vidra

Pegava vidra


Join date : 15.11.2011

Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???   Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Emptysri 18 tra 2012, 09:03

Nisam bogata da kupjuem jeftine stvari.. ali kako standard opada....šetam pored Kineza i kupim dosta toga, kao i svaki drugi osiromašeni gradjanin na ovim prostorima.
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna


Female Join date : 20.10.2016

Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???   Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Emptysri 26 lis 2016, 10:25

Jeftinije je rijetko kad bolje, jer kvaliteta ima svoju cijenu. Osim toga, kod tehnike, alata i sl. je često bitno da se i nakon nekoliko godina mogu naći rezervni djelovi, a kod jeftinih proizvoda je to često nemoguće.
Naravno, postoje i luksuz proizvodi kod kojih često plaćamo i samo ime. To mi je nekako besmisleno, ali mnogi ljudi pate od nekakvih statusnih simbola pa ih kupuju.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???   Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Emptysri 26 lis 2016, 10:29

osobno kod tehnike gledam da je neki kvalitet, jer uređaji se ne kupuju svaki dan...što se luksuza tiče, za njim ne patim...eto jedino volim LEVIS trapereice... Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? 85855909
[Vrh] Go down
Latif Aga

Latif Aga


Sagittarius Join date : 18.11.2016
Age : 62
Lokacija : Bijeljina
Job/hobbies : Umetnik
Humor : NO

Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???   Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Emptypet 18 stu 2016, 07:40

brunolino je napisao/la:
Naslov teme je pitanje. Na koje ču pokušati dati odgovor. Svjedoci smo ove krize u svijetu i tzv. globalizacije i niskog standarda u mnogim zemljama. I iz tog razloga posežemo za kupnjom jeftinih stvari koje nam često na kraju ispadnu skuplje nego što smo mi sami mislili da ih platimo. Tako da kupimo jeftino , a kvalitet bude nula. Ok , ne znači da skupo mora uvijek biti dobro ili super. Ali ja mislim da i dan danas vrijedi ona poslovica koja glasi: Nisam bogat da kupujem jeftine stvari. U biti trebamo naci neku sredinu , mada je to svima iz dana u dan teže. Jer izbor je sve manji. Onda znamo svi dobro , glavni proizvođać svega na svijetu je Kina. A , njihov kvalitet je veliko pitanje. Pogotovo roba koja se proizvodi za naše tržište. Bolje reći , loš kvalitet. Za zapad oni rade drugačije jer su kontrole strožije. Mada pokušavaju i tamo da uvale svoje jeftine proizvode. Osobno kod tehničkih stvari sam se par puta opekao i ne gledam na jeftino. Gledam srednje nešto ako ima , ako ne onda uzmem ono skuplje. I moram priznati traje. Druge stvari ono kako što se naleti. I mislim da jeftino nije bolje od skupljeg , ali ne mora puno lošije da bude. Treba samo imati više sreće danas u ovim vremenima. Tako ja barem mislim.

Sreća ima malo veze s' ovim. Svako je kovač svoje sreće. Prvo um i trud. Sreća dođe sama, posle uloženog truda.
Traži, traži pa ćeš naći. :1367277813:
[Vrh] Go down
http://klub27.freeforums.net/
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???   Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Emptyned 20 stu 2016, 19:29

Od jeftine pite namaš ništa sem uzalud bacano vreme i pare.Danas šta znači bolje  nediktira samo cena jer razlika postaje sve manja i manja, kvalitet isto jer sve je to pravljenjo dok traje garancija  što kaže Latif  sreća dođe sama pa se uveriš.Lično balansiram srednju granicu između cene i kvaliteta  zavisno koju svrhu ima roba koju želim za sebe, jedino nepravim kompromis u vezi hrane  ...
[Vrh] Go down
Ponoć
Frozen
Frozen
Ponoć


Female Gemini Join date : 03.03.2017
Age : 43

Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???   Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Emptyned 12 stu 2017, 11:38

hmmm,  evo   moj  primjer   jedan,  kupila  sam čizme  kožne   jako lipe   za   tisuću  kuna   obula  sam ih  svega  par  puta  i   već  su  se   počele   kidati,odlipila  se  peta   pa  sa  strane   koža  se  raširila   grozne   su,  ne mislim ih  više niti    obuvati,   onda  sam  si kupila  jedne  čime    druge   za 400kn   i nosim  ih  već  tri  godine   uvijek  su  iste .
[Vrh] Go down
sova

sova


Female Leo Join date : 16.04.2014
Age : 31
Lokacija : Na planeti iskrenosti...

Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???   Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Emptypet 04 svi 2018, 20:31

Volim kupiti udobne patike na njih ne zalim pare(kad sam ih imala. Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? 442423582 ) ostalo kupujem sto jeftinije Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? 2825544992
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???   Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Emptyned 23 ruj 2018, 17:14

Jeftinije je skuplje, jer moras opet da kupis, znaci je skuplje. Kvaliteta ima svoju cijenu, zato ne stedim.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???   Da li je jeftinije bolje od skupljeg...??? Empty

[Vrh] Go down
 
Da li je jeftinije bolje od skupljeg...???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: