KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mi nismo sami...?!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Mi nismo sami...?! Empty
PostajNaslov: Mi nismo sami...?!   Mi nismo sami...?! Emptyčet 22 oľu 2012, 22:44

Da li smo mi jedina živa bića u svemiru...? Da li postoji netko razvijeniji ili napredniji od nas ljudi...? Ili smo stvarno mi i samo mi jedini...?! Što Vi mislite od tome...? Tko je ovo sve stvorio i da li je uopće stvorio i kako zamišljate da je nastalo sve ovo...?!
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Mi nismo sami...?! Empty
PostajNaslov: Re: Mi nismo sami...?!   Mi nismo sami...?! Emptysub 24 oľu 2012, 11:24

..nismo sami ,bar tako msm..
[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Mi nismo sami...?! Empty
PostajNaslov: Re: Mi nismo sami...?!   Mi nismo sami...?! Emptysub 24 oľu 2012, 12:18

Možda jesmo , možda nismo? Nije mi ni važno ako i postoje nek žive svoj život meni ne smetaju, tako ni ja ne želim da njima smetam. Kad bi me tražili pomoć vjerojatno bi im pomogla i svak na svoju planetu:)
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Mi nismo sami...?! Empty
PostajNaslov: Re: Mi nismo sami...?!   Mi nismo sami...?! Emptypet 04 sij 2019, 23:17

Sva sreca da smo sami, dosta mi imigranata. Mi nismo sami...?! 1470821124  
Zamisli dodju iz neke druge galaxije i tazi azil?! Mi nismo sami...?! 2794008684
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Mi nismo sami...?! Empty
PostajNaslov: Re: Mi nismo sami...?!   Mi nismo sami...?! Emptysri 09 sij 2019, 21:47

Da postoje vanzemaljci nestali bi za tren radi resoursa itd.

Moguce je da je Bog stvorio te takozvane vanzemaljce, ali neka ostanu tamo gdi i jesu, inace previse preljube ce biti. Mi nismo sami...?! 2356457674
[Vrh] Go down
Doris
Fiona
Fiona
Doris


Join date : 04.12.2018
Lokacija : Preko puta
Humor : Nije za pohvalu

Mi nismo sami...?! Empty
PostajNaslov: Re: Mi nismo sami...?!   Mi nismo sami...?! Emptyčet 10 sij 2019, 15:42

brunolino je napisao/la:
Da li smo mi jedina živa bića u svemiru...? Da li postoji netko razvijeniji ili napredniji od nas ljudi...? Ili smo stvarno mi i samo mi jedini...?! Što Vi mislite od tome...? Tko je ovo sve stvorio i da li je uopće stvorio i kako zamišljate da je nastalo sve ovo...?!

Nema sta da zamišljam, verujem onako kako piše u Bibliji.
U prvoj knjizi Biblije sve je lepo opisano.
Ko ne želi verovati naći će 100 razloga protiv a to je već njegov problem Mi nismo sami...?! 4136367405
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Mi nismo sami...?! Empty
PostajNaslov: Re: Mi nismo sami...?!   Mi nismo sami...?! Emptyčet 04 stu 2021, 19:31

Ma ja i forum sami a kamoli neki vanzemaljci da ima. Mi nismo sami...?! 2356457674 Mi nismo sami...?! 2794008684
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mi nismo sami...?! Empty
PostajNaslov: Re: Mi nismo sami...?!   Mi nismo sami...?! Empty

[Vrh] Go down
 
Mi nismo sami...?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: