KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Manipulacija

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Manipulacija  Empty
PostajNaslov: Manipulacija    Manipulacija  Emptysub 28 tra 2012, 08:42


Manipulacija je oblik ponašanja koji služi da se stvari okrenu u svoju korist u svakoj situaciji bez obzira koliko to drugome štetilo ili ne. Takvo ponašenje predstavlja perfidnu igru, gde ništa nije onako kako vam na prvi pogled izgleda.

Da li ste imali posla sa manipulatorima?
KAko ih prepoznajete?
Umete li da sa istim izadjete na kraj?
Da li ste manipulisali vi nekog?
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Manipulacija  Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija    Manipulacija  Emptysub 28 tra 2012, 08:44

..lichno nUmem,
ali sam dovoljno chestita i vaspitana da imam prolaz kod ljudi koji vrede.
... Imala sam posla s ljudima koji su pokushavali da me izmanipulishu, ne jednom. Moyhda su te manipulacije u njhovim ochima i uspevale, ne bih znala da kažem. Znam samo da, kad osoba funkcionishe ovako kao ja, manipulacija je uzaludan posao. Zashto? Zato shto imam funkcionalne principe koje ne bih mogla pogaziti ni kad bih htela. Nikad me niko netje uspeti izmanipulisati da drugu osobu povredim, ponizim, napadnem bez razloga, prevarim na bilo koji nachin. Ne padam ni na ulagivanja ni na podsmevanja jer tachno znam ko sam i kakva sam, niko me ne mozhe predstaviti boljom niti gorom nego shto ja znam da jesam.

Ja nikad nisam bila manipulator, niti bih znala kako pocheti. Mnogim stvarima sam u zhvotu nauchena, ali tu veshtinu nisam savladala. Nazhalost. Manipulacija  285042466
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Manipulacija  Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija    Manipulacija  Emptyčet 03 svi 2012, 01:36

Znam kad i kako mogu koga da manipulisem. Druga je stvar sto biram da to ne radim:)
[Vrh] Go down
Ponoć
Frozen
Frozen
Ponoć


Female Gemini Join date : 03.03.2017
Age : 43

Manipulacija  Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija    Manipulacija  Emptyuto 17 lis 2017, 10:57

Mislim  da su  to  jako loši ljudi  koji   rade,  fala   bogu  takva nisam niti  mi to treba, kad  uvidim   takvu  osobu  od  nje  se   samo  maknem, ne  zelim   biti njena  budala  da  me  voza  na sve strane.
[Vrh] Go down
malena72
Dežurna vještica
Dežurna vještica
malena72


Female Join date : 26.09.2016

Manipulacija  Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija    Manipulacija  Emptysri 16 lis 2019, 22:16

Najgori su oni kojima ne pridodajes neku veliku paznju jer kontas da nisu vazni i ne igraju neku veliku ulogu u tvom zivotu. Ne skontas koliku su mrezu spleli dok ne upadnes u nju.
Licno iskustvo Manipulacija  132680441
[Vrh] Go down
Sponsored content





Manipulacija  Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija    Manipulacija  Empty

[Vrh] Go down
 
Manipulacija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: