KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razgovor sa samim sobom

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Razgovor sa samim sobom Empty
PostajNaslov: Razgovor sa samim sobom   Razgovor sa samim sobom Emptysub 05 svi 2012, 07:18

Možda će netkome tema izgledati smiješno , ali sigurno smo svi barem jednom u svome životu popričali sa sobom. Ovdje se ne misli na jednu ili dvije riječi. Nego na dubinski razgovor. Razgovor u biti koji nije nimalo lak , iako možda nekima zvuči tako. Razgovor kada sebe ispitujete , propitujete , sudite , hvalite , žalite itd. Razgovor kada se pitate tko sam JA i zašto postojim uopće. Da li sam greška ove planete itd. Mislim da razgovor , pravi sa sobom nije laka stvar i malo tko ga ostvari u potpunosti. Kad se kaže u potpunosti , misli se da se uđe u najdublje sebe što može. A , u nama je toliko vrata koja ni ne znamo da postoje , a kamoli da smo na njih pokucali. Mi smo sami sebi najveća tajna. A , da se tajne otkriju treba da se razgovara. Da li ste kada razgovarali sa sobom dubinski...?!
[Vrh] Go down
šumska vila

šumska vila


Female Join date : 15.11.2011
Lokacija : Nedođija

Razgovor sa samim sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovor sa samim sobom   Razgovor sa samim sobom Emptyuto 15 svi 2012, 18:16

Gdje bre jednom...cesto to mene uhvati, posebno kad sam ljuta, nervozna zbog nekog a te osobe nema u blizini da joj saspem sve u lice...e onda se ja sastavim sama sa sobom i onda od samog pocetka...pa sve dok me neko ne prekine...Nekako nakon toga budem dosta smirenija...E sad na ulici pazim da me neko ne cuje pa bi reko al luda jadna ona...veliki procenat ljudi pricaju sami sa sobom, samo mi nije jasno zasto to ljudi ne zele priznati
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Razgovor sa samim sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovor sa samim sobom   Razgovor sa samim sobom Emptyčet 17 svi 2012, 09:20

razgovori sa samim sobom ako su dubinski najtezi su...sad u kojim se prilikama desavaju je druga stvar...to sto Ti Vilo pricas je ok , luda nisi...netko prica na glas , a netko u sebi...svi ljudi sa sobom popricaju...samo pitanje je da li dubinski ili povrsno...ali oba slucaja se dese...mislim da nema izuzetaka...traziti sebe u sebi i kopati po sebi nije lako...jer ima mnogo vrata koja treba da se otvore u sebi...a , da li cemo ih otvoriti ili ne , ostaje na nama... Razgovor sa samim sobom 3349578167
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Razgovor sa samim sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovor sa samim sobom   Razgovor sa samim sobom Emptysub 19 svi 2012, 15:48

Da bih bila potpuna, to je jedna stvar koju redovno radim:) Hvala bogu davno sam shvatila da jedini nacin da opstanem je da budem apsolutno iskrena prema samoj sebi, i da se kako takvu prihvatim,,,i obozavam Razgovor sa samim sobom 2825544992
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Razgovor sa samim sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovor sa samim sobom   Razgovor sa samim sobom Emptysub 19 svi 2012, 18:04

Ma samo moj John Rambo i ja razgovarmo. Hocemo li zmasnuti je ili ne.
Jebes budalu, uvjek pristanem za da, zna me nagovriti uvjek. Razgovor sa samim sobom 3725782902 Razgovor sa samim sobom 2825544992 Razgovor sa samim sobom 1111569609
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razgovor sa samim sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovor sa samim sobom   Razgovor sa samim sobom Empty

[Vrh] Go down
 
Razgovor sa samim sobom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: