KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žena je ženi najveći neprijatelj...

Go down 
+2
Zvrle
sumrak
6 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptypon 19 svi 2014, 16:53

kada negdje ovaj naslov javno ili na forumu kažem, obaspe me paljba od žena kako lupam, lažem i da to nije istina...onda krenu sa "dokazivanjima" moja kolegica, drugarica najbolja itd. ja se samo nasmijem na to...jer znam da baš te se najbolje i rasture dok smo keks rekli...većinom bude muškarac u pitanju, ali nije on taj razlog samo...često je to obična ljubomora ili zavist na uspijeh, položaj druge u društvu ili okolini...i to se stvarno dešava...mada se brane onim, ma ja nju volim, ona mi je sve itd. sve da, ali dokle...jako je malo pravih i istinskih prijateljstava između žena...to je sušta istina, pričajte što god hoćete...ima ih naravno...ali više je ovoga drugoga...malo je paradoxalno, ali muškarac je ženi nejveći prijatelj...iako zvuči nekima grubo i blesasto...ali iz iskustva znam da je tako... Žena je ženi najveći neprijatelj... 285042466 
[Vrh] Go down
Zvrle

Zvrle


Join date : 11.05.2014

Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptypon 19 svi 2014, 19:24

Mislim da si u pravu za mnoge stvari. Lično sa muškarcima imam najbolju komunikaciju, razumemo se bez puno objašnjavanja,i to na pravi način. Imam žene prijateljice, al je mali broj, odabrane i proverene, dokazane, u svim situacijama.
[Vrh] Go down
sova

sova


Female Leo Join date : 16.04.2014
Age : 31
Lokacija : Na planeti iskrenosti...

Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptypon 19 svi 2014, 21:45

Ja samo jednu zensku pravu,a muskih kjamet...Volim muskarce i sta cu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptypon 19 svi 2014, 21:53

Nije mi želja da Vam kontriram ,ali iskreno žene su konkretnim slučajevima u mom iskustvu ... iskrenije !
[Vrh] Go down
Zvrle

Zvrle


Join date : 11.05.2014

Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptypon 19 svi 2014, 22:17

Tačno, iskrenije prema muškarcima, jer nema zavisti, suparništva, smeštanja,kao i muškarci što su prema ženama, iz istih razloga.
[Vrh] Go down
sova

sova


Female Leo Join date : 16.04.2014
Age : 31
Lokacija : Na planeti iskrenosti...

Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptypon 19 svi 2014, 23:06

Od iskrenosti danas nema fajde.
[Vrh] Go down
pesma

pesma


Female Join date : 21.03.2014

Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptyuto 20 svi 2014, 09:37

Ženska ćud je prevrtljiva, naučila je vremenom da se služi svim i svačim da bi došla do nekoga ili nečega što želi, ljisica u suknji jedno misli,  Žena je ženi najveći neprijatelj... 482076212 drugo radi, treće priča xaxaxa

Ima finih, regularnih ženskih prijateljstava za ceo život, imam jednu - dve takve prijateljice(kao rod rođeni smo), neprijatelje treba držati na oku xaxaxa, naravno da se šalim
[Vrh] Go down
sova

sova


Female Leo Join date : 16.04.2014
Age : 31
Lokacija : Na planeti iskrenosti...

Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptyuto 20 svi 2014, 11:54

Cuvaj se prijatelja,za neprijatelje vec znas da ti zele lose...  Žena je ženi najveći neprijatelj... 2356457674 
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptypet 21 lis 2016, 16:01

i da li je žena ženi najveći neprijatelj ili je samo to jedna od niza floskula...?! mada sam osobno vidio ta neprijateljstva, sad ne mora da znači da baš jeste...možda su to iznimni slučajevi...hmm... Žena je ženi najveći neprijatelj... 3349578167
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna


Female Join date : 20.10.2016

Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptypet 21 lis 2016, 16:38

Ovo stoji i ne stoji..
S jedne strane, žene ženama slabo ili nikako daju podršku, vjetar u leđa koji bi itekako dobro došao u ovom po mjeri muškaraca skrojenom društvu.
S druge strane, kad se radi o ženskom prijateljstvu, ova tvrdnja u većini slučajeva ne stoji..
Gledam po sebi, svojim prijateljicama želim sve ono što i sebi želim, i sretna sam kad su i one sretne.
Istina da postoje i fake prijateljice koje zapravo žele sve ono što neka druga ima, a ne mogu same do toga doći pa je tu zavist u igri, zbog koje se zna zabiti i nož u leđa navodnoj prijateljici.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptypet 21 lis 2016, 16:43

ja sam samo naveo neka zapažanja, naravno da ne mogu da tvrdim da je to baš tako...i da tako će da bude...mislim kad bi to bilo 100% točno, onda bi se zapitali da li žene uopće komuniciraju...a, opet može doći do te eskalacije da postanu stvarno neprijatelji...sad zašto baš do toga dođe i mora li doći je opet druga tema...kao što kažu da je ženi muškarac najveći prijatelj, sad koliko je tu istine...opet to povlaći ono famozno pitanje, da li žena i muškarac mogu da budu prijatelji...ili je "sirova" strast ta koja koči da budu ili ne... Žena je ženi najveći neprijatelj... 3349578167
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Emptysub 22 lis 2016, 08:24

Složila bih se da je zaista žena ženi najveći neprijatelj, al kao i u svemu sam pristup gledišta i poimanja kako prihvatamo prijateljstvo i šta je ono za nas ikoliko ga cenimo i poštujemo u opšte.Ženska prijateljstva su posebna priča i zavisi većinom od karaktera koliko će opstati prisna nemislim na intimu već ono kao imaš slobodu da daš poverenje , al u relnosti se većinom svode da znaju prve i vešto manipliraju ... nekako prijateljstvo žensko-muško kad se stekne je mnogo iskrenije al postoji ono da se nikad nepređe granica,,,
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi najveći neprijatelj...   Žena je ženi najveći neprijatelj... Empty

[Vrh] Go down
 
Žena je ženi najveći neprijatelj...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: