KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...

KOLIBA NAŠA

TKO UĐE U KOLIBU, NE IZLAZI IZ NJE VIŠE...

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas

Go down 
Autor/icaPoruka
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki

Female Join date : 08.06.2014

Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Empty
PostajNaslov: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptyuto 27 lip 2017, 22:29

Ono što vas fascinira ili možda iritira, zasmeje i zažulja, kao i sve impresije europljanske i balkanske, intelektualne i prevezije koje ostavljaju tragove da se nasmeješ il prsneš od smeha, sedneš na panj i duboko se zamisliš koji je je to lik Bože mi oprosti Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 2996460670

Šala na stranu al zaista koji je  Nick vas oduševljeva il intrigira, a možda rado bi ga zadavili ili poljubili Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 132680441
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna

Female Join date : 20.10.2016

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptyuto 27 lip 2017, 22:38

volim tvoje teme, Ruki..svaku otvorim, volim se zezati i pametovati s brunolinom, i volim čitati upise od škoja..
[Vrh] Go down
Ponoć
Frozen
Frozen
Ponoć

Female Gemini Join date : 03.03.2017

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptysub 08 srp 2017, 17:14

@Poštar,  nekako mi je  previše  tajnovit 
  sve   nešto  usporeno  hoće pa  neće   brate,točno   zanimljiv lik  Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 1111569609 Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 1111569609 Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 1111569609
[Vrh] Go down
poštar

poštar

Male Join date : 01.12.2011

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptysub 08 srp 2017, 21:15

@Ponoć sad bi me ljubila sad tukla tavom. Imam dojam kad me vidi da se nekako sva pogubi.Zavibrira čudno.
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki

Female Join date : 08.06.2014

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptysub 08 srp 2017, 22:01

Meni ostavljaju svi na svoj način jer su original i mođeš pričati i šaliti se kao i svašta ponešto naučiti ..meni ste svi dragi baš kakvi jeste Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 1411549515
[Vrh] Go down
onakoja sanja

onakoja sanja

Female Join date : 24.11.2016

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptysub 01 pro 2018, 21:37

svi ste mi lepi
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak

Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptypon 10 pro 2018, 18:45

ovi što oće kupatilo i godišnji...misle da sam im ja CARITAS... Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 2356457674 Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 1111569609
[Vrh] Go down
Ponoć
Frozen
Frozen
Ponoć

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptyned 23 pro 2018, 18:07

svi,  nekako  su  baš  svi  tu  fini, nježni onako  baš  opuštena  ekipa, nema  trzavica  ni  svađica   baš lipo   moram priznati.
[Vrh] Go down
Doris
Fiona
Fiona
Doris

Humor : Nije za pohvalu

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptyned 23 pro 2018, 22:23

Divna ekipica Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 111614621
[Vrh] Go down
poštar

poštar

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptyuto 25 pro 2018, 21:41

Svi sem jednog lika.
[Vrh] Go down
Ponoć
Frozen
Frozen
Ponoć

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptypet 28 pro 2018, 20:00

poštar je napisao/la:
Svi sem jednog lika.
a  kojeg  to  Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 296591469
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak

Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptypet 28 pro 2018, 21:15

Ponoć je napisao/la:

a  kojeg  to  Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 296591469

da ima muda, napisao bi... Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 3349578167
[Vrh] Go down
Toni
mandow
mandow
Toni

Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptypet 28 pro 2018, 21:59

Iskreno receno nitko, nitko se neskida gol itd. Moram da vidim i da opipam pa da mogu reci, pravi dojam ostavila itd.

Ali svi su normalno i okay. Jebiga, nemoze se uvjek kako ja zelim. Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 2635291164
[Vrh] Go down
poštar

poštar

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptyned 30 pro 2018, 18:21

Ponoć moram ti šapunuti na uho kojeg.
[Vrh] Go down
Toni
mandow
mandow
Toni

Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Emptyned 30 pro 2018, 21:37

Jel ovaj Postar u nekoj Gewerkschaft? Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas 2356457674
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   Koji  Nick ostavljaj najviše dojam na vas Empty

[Vrh] Go down

Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.