KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...

KOLIBA NAŠA

TKO UĐE U KOLIBU, NE IZLAZI IZ NJE VIŠE...

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share | 

Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas

Go down 
Autor/icaPoruka
Ruki

Female Join date : 08.06.2014

PostajNaslov: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   uto 27 lip 2017, 22:29

Ono što vas fascinira ili možda iritira, zasmeje i zažulja, kao i sve impresije europljanske i balkanske, intelektualne i prevezije koje ostavljaju tragove da se nasmeješ il prsneš od smeha, sedneš na panj i duboko se zamisliš koji je je to lik Bože mi oprosti

Šala na stranu al zaista koji je  Nick vas oduševljeva il intrigira, a možda rado bi ga zadavili ili poljubili
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Female Join date : 20.10.2016

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   uto 27 lip 2017, 22:38

volim tvoje teme, Ruki..svaku otvorim, volim se zezati i pametovati s brunolinom, i volim čitati upise od škoja..
[Vrh] Go down
Ponoć

Female Gemini Join date : 03.03.2017

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   sub 08 srp 2017, 17:14

@Poštar,  nekako mi je  previše  tajnovit 
  sve   nešto  usporeno  hoće pa  neće   brate,točno   zanimljiv lik 
[Vrh] Go down
poštar

Male Join date : 01.12.2011

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   sub 08 srp 2017, 21:15

@Ponoć sad bi me ljubila sad tukla tavom. Imam dojam kad me vidi da se nekako sva pogubi.Zavibrira čudno.
[Vrh] Go down
Ruki

Female Join date : 08.06.2014

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   sub 08 srp 2017, 22:01

Meni ostavljaju svi na svoj način jer su original i mođeš pričati i šaliti se kao i svašta ponešto naučiti ..meni ste svi dragi baš kakvi jeste
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas   

[Vrh] Go down

Koji Nick ostavljaj najviše dojam na vas
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.