KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koji dezodorans koristite?

Go down 
+3
poštar
sumrak
Komsinica
7 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Emptypon 19 oľu 2012, 12:29

To svi koristimo bilo ljeto ili zima bez toga ne možemo zar ne,,,
pa da vidimo koji vi koristite




[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Emptypon 19 oľu 2012, 13:42

Muski:)
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Emptypon 19 oľu 2012, 19:11

Gost je napisao/la:
To svi koristimo bilo ljeto ili zima bez toga ne možemo zar ne,,,
pa da vidimo koji vi koristite

ma kakav Te dezodorans spopao , nisam cvijece da se prasim... Koji dezodorans koristite? 3725782902

ja kad se oznojim zene trce za mnom...kazu , konacno musko... Koji dezodorans koristite? 3725782902

i da to ugusim , jeste lude... :hrcak:
[Vrh] Go down
poštar

poštar


Male Join date : 01.12.2011

Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Emptypon 19 oľu 2012, 19:30

Koji dezodorans koristite? Giorgio-armani-acqua-di-gio-homme-deodorant-stick-75-ml
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Emptyuto 20 oľu 2012, 05:24

Nivein neki,koji dochepam u kupatilu..


Zadnja promjena: Zana; uto 27 oľu 2012, 10:45; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Emptyuto 20 oľu 2012, 12:08

hrčak je napisao/la:
Gost je napisao/la:
To svi koristimo bilo ljeto ili zima bez toga ne možemo zar ne,,,
pa da vidimo koji vi koristite

ma kakav Te dezodorans spopao , nisam cvijece da se prasim... Koji dezodorans koristite? 3725782902

ja kad se oznojim zene trce za mnom...kazu , konacno musko... Koji dezodorans koristite? 3725782902

i da to ugusim , jeste lude... :hrcak:

Cujemo'l se profesore?! hahahahahaha All natural Koji dezodorans koristite? 2825544992
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Emptyuto 27 oľu 2012, 10:49

..vala tih koji se "chuju" mi pun kufer..cvrle se zeza ali shto ima smrdljivog sveta,to je uzas ali najgore smrde oni koji se ne okupaju nego na smrdljivo telo naprskaju dezodorans..izazvah chitav kurshlus jedan dan u firmi..podjem u wc i uletim a vrata nisu bila zakljuchana..nisam krenula na vreme:))..kad moja koleginica se prska li prska sa dezodoransom,pitah je shta radi a ona kaze da se oznojila pa da se ne oseti shprica dezodoransom...samo sam se prekrstila..a ona ce ti meni na to"shta je zar ti ne stavljash dezodorans kada se oznojish?"...tu se stvorio kolega koji je to sve "snimio" i udari da se "ischudjava",pa da objashnjava shta je dezodorans..umal se nisam uneredila od smeha ispred WC-ali nije to usamljen sluchaj na zalost.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Male Join date : 14.10.2011

Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Emptypon 02 tra 2012, 18:48

Koji dezodorans koristite? 82809-FreshNat-RollOn_png
[Vrh] Go down
https://koliba-nasa.forumotion.com
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Emptyuto 03 tra 2012, 13:23

Zana je napisao/la:
..vala tih koji se "chuju" mi pun kufer..cvrle se zeza ali shto ima smrdljivog sveta,to je uzas ali najgore smrde oni koji se ne okupaju nego na smrdljivo telo naprskaju dezodorans..izazvah chitav kurshlus jedan dan u firmi..podjem u wc i uletim a vrata nisu bila zakljuchana..nisam krenula na vreme:))..kad moja koleginica se prska li prska sa dezodoransom,pitah je shta radi a ona kaze da se oznojila pa da se ne oseti shprica dezodoransom...samo sam se prekrstila..a ona ce ti meni na to"shta je zar ti ne stavljash dezodorans kada se oznojish?"...tu se stvorio kolega koji je to sve "snimio" i udari da se "ischudjava",pa da objashnjava shta je dezodorans..umal se nisam uneredila od smeha ispred WC-ali nije to usamljen sluchaj na zalost.

No comment:)) hahahahahahaha
[Vrh] Go down
Pegava vidra

Pegava vidra


Join date : 15.11.2011

Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Emptypet 06 tra 2012, 11:52

Volim opore mirise. Obično muški dezodorans.
[Vrh] Go down
sova

sova


Female Leo Join date : 16.04.2014
Age : 31
Lokacija : Na planeti iskrenosti...

Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Emptysri 08 lis 2014, 13:04

Nivea....

Koji dezodorans koristite? Vs_proizvod_258
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koji dezodorans koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji dezodorans koristite?   Koji dezodorans koristite? Empty

[Vrh] Go down
 
Koji dezodorans koristite?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koji je film?
» Film koji Vas je rasplakao...
» Kako koji znak vara?
» Zadnji film koji sam gledao/la...
» Otac koji ne želi svoju djecu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA :: MODA :: Kozmetika-
Forum(o)Bir: