KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 JA i samo JA

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

JA i samo JA Empty
PostajNaslov: JA i samo JA   JA i samo JA Emptysub 17 oľu 2012, 09:16

Kažu da je čovjek društveno biće i da ne može da živi bez zajednice. Međutim svi mi bez razlike ili iznimke mislimo samo na sebe i svoje JA. I samo sebi gledamo da udovoljimo i ugodimo. Dok nas drugi ne interesiraju. Ovdje ne bih spominjao djecu i te odnose. To je drugo. Nego samo nas kao jedinke. I pitam se kad tako razmišljamo o sebi da li su nam ti drugi višak ili smo mi njima...? Da li čovjek može sam da živi , baš bukvalno samcat...? I odkuda taj poriv JA i samo JA...? Po meni je vjerojatno više instiktivne prirode. Mada ima onih koji pređu daleko više od tog instikta i gaze sve pred sobom. To znamo svi. I da li je moguće te ljde odmah prepoznati i koji je najbolji način da oni svoje jako JA svedu na tzv. normalu...? Što Vi mislite o tome...???
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

JA i samo JA Empty
PostajNaslov: Re: JA i samo JA   JA i samo JA Emptysub 17 oľu 2012, 13:37

Mrzim da zivim sama! I nikad nadam se i necu:)

A to za "ja, pa ja", pa susrecemo se s tim svaki dan. Moje je misljenje da smo dostigli nirvanu kad istinski osjetimo potrebu da stavimo "vise dobro" ispred svoga. Pronasla sam u sebi tu sposobnost, i uzivam:) I da, ponekad uzmes beating, ali vrijedi, jer upoznas i onaj osjecaj da te nista, pa ni beating ne moze skrenuti sa puta:)
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

JA i samo JA Empty
PostajNaslov: Re: JA i samo JA   JA i samo JA Emptyuto 27 oľu 2012, 07:26

..gde znam,nisam od tih JA PA JA...filantrop sam ..
[Vrh] Go down
Sponsored content





JA i samo JA Empty
PostajNaslov: Re: JA i samo JA   JA i samo JA Empty

[Vrh] Go down
 
JA i samo JA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: