KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dobar=Budala

Go down 
+4
Zana
Pegava vidra
Komsinica
sumrak
8 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptyned 27 svi 2012, 08:42

Koliko smo samo puta u svome životu čuli to da su dobar i budala jednaki ili isti. Koliko li je istine u tome i da li je uzrok takvom stavu naše pretjerano očekivanje da nas drugi razumiju i shvate u svemu ili zasljepljenost samim sobom svakoga od nas...?!
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptyuto 29 svi 2012, 01:09

Najveca greska i jeste "ocekivanje".

Zasto ocekivati bilo sto, od bilo koga?! Ljudi koji su u sustini dobri ne ocekuju; oni su dobri za svoj gros, jer tako zele, jer im je narav takva, i jer ih to cini sretnima:) I vjerovali ili ne, puno vise se lijepog vrati i bez ocekivanja, nego ruznih stvari:)

Kad bismo svi polazili od sebe, ovaj bi svijet bio jos ljepsi:)
[Vrh] Go down
Pegava vidra

Pegava vidra


Join date : 15.11.2011

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptyuto 29 svi 2012, 18:02

Ma budem i budala i zbunjena... Mada umem da zbunim lude kad me dobro izazovu.
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptyuto 04 ruj 2012, 19:52

..chesto se chuje da ljudi iizjednachavaju budalu i dobrog choveka..to nije istina,jer kako reche jedna pametna glava"lepotu Nijagarinih vodopada nece narushiti to shto neko kaze da su ruzni"tako ni dobrog choveka nece napraviti budalom ako neko to kaze ili pomisli...dakle ne slazem se sa tom tvrdnjom nikakooooooooooooooo
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptypet 02 svi 2014, 11:03

kako god Vi mislili ili ne, ja dođem na tu constantu...ili sam ja blesav ili nemam pojma o životu...trećega nema...
[Vrh] Go down
sova

sova


Female Leo Join date : 16.04.2014
Age : 31
Lokacija : Na planeti iskrenosti...

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptypet 02 svi 2014, 11:25

Istina..Cista...Ja sam dobra i budala najveca na svetu....
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptypet 21 lis 2016, 16:03

izgkeda da je ovo još uvijek jedna od najstarijih constanti...samo sad se pitam u čemu je njeno održanje toliko dugo...moguće da je to očekivanje koje Komšinica spominje...tko će ga znati... Dobar=Budala 3349578167
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptysub 22 lis 2016, 17:55

Ma koliko se trudio da dobiješ odgovor   u životu to je tačano  dobar -budala  al to je ona posebna sorte budale  a to znači da iz srca ćeš učiniti svakom a zauzvrat ispadneš budala, kao i ako si umeren i realan i negaziš svet  opet budala , što nisi ovo il ono opet budala ..Mislim da je to možda i kompliment na neki način jer ko god rekao da je neko budala  ima problem sam s sobom.Zatoživi svoj život neosvrći se ima nas mnogo budala koji nemoramo da objašnjavamo već živimo svoj život po meri...
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna


Female Join date : 20.10.2016

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptyned 30 lis 2016, 13:20

brunolino je napisao/la:
kako god Vi mislili ili ne, ja dođem na tu constantu...ili sam ja blesav ili nemam pojma o životu...trećega nema...

Ja bih rekla da nemaš pojma o životu.. Dobar=Budala 2996460670
Šalim se, gledaš na svijet i život kao i većina ljudi: s negativnim prizvukom..
Na taj pogled utječe okolina, društvo, mediji..itd. Kad vidiš da u ovom svijetu uspjevaju laktaroši, lopovi, ambiciozni bez empatije, onda stječeš mišljenje kako je biti dobar i pošten ustvari karakteristika budale, jer često time šteti upravo sebi. Ali ako si zaista dobar i pošten, onda možeš sebi našteti samo u nekom materijalnom ili površnom smislu, ne i onom pravom. Dobri ljudi nikade ne gube, oni su uvijek na dobitku, iako nam se uvijek ne čini da je tako.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptyned 30 lis 2016, 13:27

Nastasja Filipovna je napisao/la:
Ali ako si zaista dobar i pošten, onda možeš sebi našteti samo u nekom materijalnom ili površnom smislu, ne i onom pravom. Dobri ljudi nikade ne gube, oni su uvijek na dobitku, iako nam se uvijek ne čini da je tako.


pa da li sam dobar ili pošten, ne mogu sam sebe ocjeniti...bio bih neobjektivan...što se tiče materijalnog smisla, taj stadij sam davno prevazišao...ne da sam sad neki bogataš ili to...jednostavno to mi je nebitno...ne veže me ništa zato...niti sam rob tog prestiža...kako znam reći, nek imam što za pojesti i gdje prespavati, pa bio to samo kruh ili da pod mostom spavam...nek nisam gladan i nek ne kisnem i nek mi nije zima...ostalo, imao i ne imao...ne opterećujem se...pružam se koliko mogu...možda sam nekada previše samokritičan...ali bolje i to nego da je obrnuto...i opet ja dođoh do budale... Dobar=Budala 2356457674
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptyned 30 lis 2016, 17:57

Nisam siguran, pitam se jos uvjek sto je biti dobar ili los. Uglavnom primetio sam da jedno bez drugoga nefunkcionise. Dobar=Budala 1470821124
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna


Female Join date : 20.10.2016

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptyned 30 lis 2016, 19:29

brunolino je napisao/la:
Nastasja Filipovna je napisao/la:
Ali ako si zaista dobar i pošten, onda možeš sebi našteti samo u nekom materijalnom ili površnom smislu, ne i onom pravom. Dobri ljudi nikade ne gube, oni su uvijek na dobitku, iako nam se uvijek ne čini da je tako.


pa da li sam dobar ili pošten, ne mogu sam sebe ocjeniti...bio bih neobjektivan...što se tiče materijalnog smisla, taj stadij sam davno prevazišao...ne da sam sad neki bogataš ili to...jednostavno to mi je nebitno...ne veže me ništa zato...niti sam rob tog prestiža...kako znam reći, nek imam što za pojesti i gdje prespavati, pa bio to samo kruh ili da pod mostom spavam...nek nisam gladan i nek ne kisnem i nek mi nije zima...ostalo, imao i ne imao...ne opterećujem se...pružam se koliko mogu...možda sam nekada previše samokritičan...ali bolje i to nego da je obrnuto...i opet ja dođoh do budale... Dobar=Budala 2356457674

ma nisam mislila konkrentno na tebe, jesi li ti dobar/pošten, nego je ovo bilo onako generalno rečeno, i vrijedi za sve nas.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptyned 30 lis 2016, 19:58

Nastasja Filipovna je napisao/la:


ma nisam mislila konkrentno na tebe, jesi li ti dobar/pošten, nego je ovo bilo onako generalno rečeno, i vrijedi za sve nas.

vjerujem da nisi, ne sumnjam u to, ali eto ja sam pokušao sebe da opišem...generalno vrijedi i to stoji... Dobar=Budala 285042466
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Emptyčet 04 stu 2021, 20:17

Bolje biti dobra budala nego losa budala. Ako je netko dobar a ispane budala, onda samo zbog toga sto svi ostali su losi i ili ispanu pametni.

Neka bira tko sta hoce, nece mu nitko zamjeriti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dobar=Budala Empty
PostajNaslov: Re: Dobar=Budala   Dobar=Budala Empty

[Vrh] Go down
 
Dobar=Budala
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: