KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mjenjam vjeru zbog nje/ga...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Empty
PostajNaslov: Mjenjam vjeru zbog nje/ga...   Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Emptysri 06 lip 2012, 13:49

Sigurno ste čuli i znate osobe bilo kog pola koje su zbog partnera promijenile svoju vjeru. Prelaz iz bilo koje u drugu. Moj osobni stav da to ja nikada ne bih uradio ili zahtijevao od druge strane. Nebitno jesam li ja "veliki" ili "nikakav" vjernik. Tražiti od budučeg ili sadašnjeg bračnog druga ili partnera da mijenja svoju vjeru zbog nekih Vaših ciljeva i načela smatram glupošću. I osobe koje to učine smatram da su glupost učinile. Jer ako nekoga cijeniš i voliš , onda ne igra ulogu u kojoj je vjeri. Ako tko tako od nas razmišlja bolje mu je joj , da se odmah raziđu. Oni koji naprave taj čin pa odu ili prime vjeru drugu samo zbog partnera su nestabilne osobe i same sebe ne cijene. Bez obzira koje vjere bili. Druga je priča kada mi , Vi ili oni to učine iz sasvim 10-ih razloga , nevezano za partnera. Koji je Vaš stav o ovome...?! Inaće u narodu se kaže , ako ne poštuješ svoje , nećeš ni tuđe. Mjenjam vjeru zbog nje/ga... 3349578167
[Vrh] Go down
Pegava vidra

Pegava vidra


Join date : 15.11.2011

Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Empty
PostajNaslov: Re: Mjenjam vjeru zbog nje/ga...   Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Emptypet 15 lip 2012, 08:02

Surovi primitivizam!!!

Još i majku i oca da promeni. Pa šta onda prihvata, valjda se prihvata sve ono što je moje/njegovo. Ako mu je do moje vere eto mu je pa neka vodi ljubav sa njom, neka mu ona kuva, pere i pegla a ja odoh, nemam vremena za idiote.
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Empty
PostajNaslov: Re: Mjenjam vjeru zbog nje/ga...   Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Emptysub 16 lip 2012, 17:56

Ja bih promijenila vjeru samo pod uslovom da oboje uzmemo sve vjere svijeta:)))))
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Empty
PostajNaslov: Re: Mjenjam vjeru zbog nje/ga...   Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Emptyned 17 lip 2012, 08:33

nazalost stvar koja se desava i po meni nema nikakva opravdanja , bilo tko za koga da to uradi... Mjenjam vjeru zbog nje/ga... 3349578167
[Vrh] Go down
sova

sova


Female Leo Join date : 16.04.2014
Age : 31
Lokacija : Na planeti iskrenosti...

Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Empty
PostajNaslov: Re: Mjenjam vjeru zbog nje/ga...   Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Emptypet 02 svi 2014, 16:05

Uradila bih to..Vernik sam ali Bog nam je svima isti...Tako da mi vera nije presudna...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Empty
PostajNaslov: Re: Mjenjam vjeru zbog nje/ga...   Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Emptypet 02 svi 2014, 16:36

Što je lijepo biti ateista ,pa bte te brige ne muče .... Mjenjam vjeru zbog nje/ga... 1375963386
[Vrh] Go down
sova

sova


Female Leo Join date : 16.04.2014
Age : 31
Lokacija : Na planeti iskrenosti...

Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Empty
PostajNaslov: Re: Mjenjam vjeru zbog nje/ga...   Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Emptyned 04 svi 2014, 00:13

U sta Ateisti veruju?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Empty
PostajNaslov: Re: Mjenjam vjeru zbog nje/ga...   Mjenjam vjeru zbog nje/ga... Empty

[Vrh] Go down
 
Mjenjam vjeru zbog nje/ga...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: