KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Moram li "crtati"...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Moram li "crtati"... Empty
PostajNaslov: Moram li "crtati"...   Moram li "crtati"... Emptyned 30 lis 2016, 11:46

koliko puta Vam se desilo da pojedinom osobama morate neke stvari da "crtate"...sigurno nebrojeno...i što Vam tada pada prvo na pamet u vezi tih osoba...da li njima treba stvarno taj neki "crtež" da bi neke stvari skužili o kojima im pričate ili objašnjavate ili to možda s njihove strane manilupacija Vaše ličnosti...ono recimo da vide Vaše granoce u tom nkom ponašanju...i kakva je reakcija kod onih kojima baš morate često da "crtate"...?! osobno to mi se dešava često...sad je pitanje da li me razumiju ili im stvarno nije jasno...opet susretao sam osobe koje kad ima "nacrtam" kažu pa oni su to već znali...i sad hajde da tu budem pametan ili lud...ovo lud je lakše, ali ne ide baš u svakoj situaciji...kakva su Vaša iskusta na tom polju "crtanja"...?! Moram li "crtati"... 285042466 Moram li "crtati"... 85855909
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna


Female Join date : 20.10.2016

Moram li "crtati"... Empty
PostajNaslov: Re: Moram li "crtati"...   Moram li "crtati"... Emptyned 30 lis 2016, 11:59

U situaciji kad nekome trebam "crtati" tada je to ili zato jer me osoba uopće ne sluša ili bolje rečeno ne želi čuti, ili zato jer ja nisam bila jasna, odnosno nisam ni sama sigurna što želim reći.
Nekako sam s godinama skužila da ako nešto sam shvaćaš i znaš, onda to nije problem jednostavno objasniti.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Moram li "crtati"... Empty
PostajNaslov: Re: Moram li "crtati"...   Moram li "crtati"... Emptysub 17 lip 2017, 20:19

u zadnje vrijeme manje "crtam", ali se zna desiti da moram...kako god da okrenem, na to dođem...
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Moram li "crtati"... Empty
PostajNaslov: Re: Moram li "crtati"...   Moram li "crtati"... Emptysub 17 lip 2017, 21:51

... u pojedinim situacijama kada mi je stalo da nekome nešto objasnim nije mi teško niti "crtati"... i doista je tako kako je gore već rečeno... desi se da tako rišući i sam bolje sagledam neke stvari
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Moram li "crtati"... Empty
PostajNaslov: Re: Moram li "crtati"...   Moram li "crtati"... Emptysub 17 lip 2017, 21:54

ma jedno je kad te netko pita tko stvarno ne razumije ili ne zna...i vidiš da te ne voza, ali opet kad te pitaju, a vidiš da znaju i prave s eblesavi, onda je "crtanje" sasvim druga stvar... Moram li "crtati"... 3349578167
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Moram li "crtati"... Empty
PostajNaslov: Re: Moram li "crtati"...   Moram li "crtati"... Emptysub 17 lip 2017, 21:57

... kad skužim da me neko na taj način podhebava onda crtež bude za cenzuru Moram li "crtati"... 2996460670
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Moram li "crtati"... Empty
PostajNaslov: Re: Moram li "crtati"...   Moram li "crtati"... Emptysub 17 lip 2017, 21:59

ono ti se potrudiš sve da nacrtaš i to, i onda ti kaže, ma znao sma ja da je to tako itd. pa ako si znao ili znala, koji klinac me pitaš...e, to mrzim...je li pitaš što ne znaš ili da me podjebaješ... Moram li "crtati"... 3349578167
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Moram li "crtati"... Empty
PostajNaslov: Re: Moram li "crtati"...   Moram li "crtati"... Emptysri 05 srp 2017, 21:46

U životu i crtamo i budemo crtači a zašto  pa  obično kad nismo sami sebi jasno definisali reči koje su pristupačne  jasnoći a to obično kažemo šta je pisac hteo da kaže... zavisno ko nas pita il traži da mu pojasnimo nešto  treba se prvo spustiti na njegov nivo intelekta  inače crtaš  do besvesti dok nepukneš ..a kad smo mi u toj poziciji da nam crtju obično ima neka zaškoljica koja nas blokira  u jasnoći da to uklopimo ... treća solocija  koja danas preovladava je "podjebanje " ironija ega koji želi da vas isrovocira  do faze da pucate  jer ste namagarčeni ... Moram li "crtati"... 132680441
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moram li "crtati"... Empty
PostajNaslov: Re: Moram li "crtati"...   Moram li "crtati"... Empty

[Vrh] Go down
 
Moram li "crtati"...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: