KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:24

što mislite Vi svi o tome, KOLIKO LJUBAVI DAŠ I PRUŽIŠ, TOLIKO ĆEŠ JE NAZAD DOBITI...?! da li tu ima istine u toj rečenici...?! Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 285042466
[Vrh] Go down
malena72
Dežurna vještica
Dežurna vještica
malena72


Female Join date : 26.09.2016

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:25

nema, kratko i jasno
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:26

ovo nije riječ samo o ljubavi između dvije osobe, postoje i druge ljubavi... Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 3349578167 Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 285042466
[Vrh] Go down
malena72
Dežurna vještica
Dežurna vještica
malena72


Female Join date : 26.09.2016

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:27

jasno mi je pitanje Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 2996460670
odgovor je i dalje isti
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:28

brunolino je napisao/la:
što mislite Vi svi o tome, KOLIKO LJUBAVI DAŠ I PRUŽIŠ, TOLIKO ĆEŠ JE NAZAD DOBITI...?! da li tu ima istine u toj rečenici...?! Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 285042466


Definitiv da!

Mozda ne istom parom ali nazad dobijes, garatno i 100% Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 285042466
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:30

malena72 je napisao/la:
jasno mi je pitanje Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 2996460670
odgovor je i dalje isti


to je tvoj stav...poštivam, moj je drugačiji...ali nije vezan samo ljude, nego i za životinje i tome sam se osvjedočio...
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:34

malena72 je napisao/la:
nema, kratko i jasno


U nekom cudnom si modusu trenutno to je okay.

Ali recimo tvoja lijepa djeca ??? U to nevjerujem, koliko si ima dala oni ti to uzvracaju definitiv. Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 285042466

[Vrh] Go down
malena72
Dežurna vještica
Dežurna vještica
malena72


Female Join date : 26.09.2016

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:41

Mislim da poenta pitanja nije bila koliko volis i koliko te vole tvoji najmiliji
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:44

malena72 je napisao/la:
Mislim da poenta pitanja nije bila koliko volis i koliko te vole tvoji najmiliji

nije to bilo poanta, riječ je općenito o ljubavi, bila to prema partneru, djeci, ljubimcu, prijatelju itd. riječ je o tzv. davanju, pružanju...ljubav ne možemo vagati... Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 285042466
[Vrh] Go down
malena72
Dežurna vještica
Dežurna vještica
malena72


Female Join date : 26.09.2016

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:45

Normalno je da te djeca, partner, prijatelji i ljubimci vole
bar meni, ne kontam sta tu ima vagati


Zadnja promjena: malena72; sri 21 lip 2017, 20:46; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:46

malena72 je napisao/la:
Mislim da poenta pitanja nije bila koliko volis i koliko te vole tvoji najmiliji

Da tacno, ali oni impusli uzvracaju. Mislim kazem samo svoje vidjenje i misljenje. Ako grijesim onda se unaprijed ispricavam..


Moj naklon imas. Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 1146933809
[Vrh] Go down
malena72
Dežurna vještica
Dežurna vještica
malena72


Female Join date : 26.09.2016

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 20:47

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 1112107530
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna


Female Join date : 20.10.2016

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 22:18

ne znam može li se takvo što uopće vagati, jer svi mi imamo nekako različito poimanje pružanja ljubavi.
u jednoj vezi npr. obje strane mogu misliti da pružaju dovoljno ljubavi svojim partnerima, a da ipak oboje osjećaju da su uskraćene za nešto, jer možda nisu dobile od druge strane ono što im je bilo potrrebno u nekom trenutku ili možda nikad. možda mi pružamo nešto, a drugoj strani treba nešto drugo, upravo zbog različitog poimanja pružanja ljubavi.
npr. u roditeljskoj ljubavi često se može primjetiti briga za dijete, a djetetu je npr. u datom trenutku potrebno samo bezgranično povjerenje i ta briga ga recimo guši..

mislim da je najveća greška što očekujemo da kako mi pružamo ljubav, da nam na isti način treba biti uzvraćeno pa smo razočarani ako nije tako..
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 21 lip 2017, 22:25

u temi postavljenoj, nije uopće riječ o bilo kakvom vaganju...jednostavno je postavljeno pitanje da li je teza točna ili nije i što mislite o njoj...i ne odnosi se samo na M i Ž partnere...nego općenito... Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 3349578167
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna


Female Join date : 20.10.2016

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptyčet 22 lip 2017, 16:57

pa ne mogu reći da je ta teza točna ili netočna upravo zbog onoga što sam u gornjem postu rekla..
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptyčet 22 lip 2017, 19:06

Ma cista matemaitka i logika, naravno . Recimo radim dnevno kao konj a zauzvrat dobijem platu za misa maloga. Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 1514031270
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptyčet 22 lip 2017, 23:12

To je samo fraza  za naivne , ljubavi ma koliko dao, a i očekivao za uzvrat nikad  ne možeš oceniti ...treba voleti  i ne očekivati ništa za uzvrat  jer to je ljubav, a ostalo su malverzacije ...
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 26 pro 2018, 22:59

Pretezno dosada sam je platio velikom cijenom a zauzvrat dobijem baksis. Ali nije mi zao ili slicno, sva sreca pa nisam kapitalista ili nesto drugo pa da ocekujem nesto zauzvrat, istom mjerom ili dvostruko ili trostruko itd. Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... 2635291164
[Vrh] Go down
malena72
Dežurna vještica
Dežurna vještica
malena72


Female Join date : 26.09.2016

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptysri 16 lis 2019, 21:47

Valjda s godinama i iskustvom skontas gdje nema ljubavi pa takve osobe jednostavno zaobilazis ili drzis na distanci.
Kad nekog volem,onda volem. Ne mjerim tu  koliko ljubavi dajem.
[Vrh] Go down
Toni
Gigolo
Gigolo
Toni


Join date : 19.11.2011
Job/hobbies : Ribolov, ali samo one velike
Humor : Ni oro ni kopo

Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Emptyned 19 sij 2020, 18:05

Bure bez dno postoji, ali ja zamislim da ima dno. Pa pruzim i dajem dalje ljubav. Dajem i onima koji to netrebaju ili nisu zasluzili itd.

To je onaj moto..ima se moze se. Samo bilo sto, nikad neocekivam zauzvrat nesto.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...   Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti... Empty

[Vrh] Go down
 
Koliko ljubavi daš i pružiš, toliko ćeš je nazad dobiti...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: