KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Film koji ste gledali više od 5 puta

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Film koji ste gledali više od 5 puta Empty
PostajNaslov: Film koji ste gledali više od 5 puta   Film koji ste gledali više od 5 puta Emptypet 30 lip 2017, 22:04

Mnoštvo filmova koje gledamo više puta, ali samo nekoliko koje možemo gledati iznova i iznova kao da je prvi put mada sa recitovanjem pojedinih rečenica Film koji ste gledali više od 5 puta 132680441  i nikad nije dosadno, a ni dojadi već upijamo svaki detalj koji nam možda promakao.


Koji su to filmovi možda Film koji ste gledali više od 5 puta 132680441
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna

Nastasja Filipovna


Female Join date : 20.10.2016

Film koji ste gledali više od 5 puta Empty
PostajNaslov: Re: Film koji ste gledali više od 5 puta   Film koji ste gledali više od 5 puta Emptysri 05 srp 2017, 21:51

Titanic i Pretty Woman Film koji ste gledali više od 5 puta 132680441  
Nemam pojma zašto, znam da su kičasti do bola, ali svaki put kad su na TV-u i ja slučajno naletim na njih, obavezno se iznova zakačim.
Bit će da sam negdje duboko u sebi teška romantičarka, iako to za sebe nikad ne bi rekla. Djelujem upravo suprotno. Film koji ste gledali više od 5 puta 132680441
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Film koji ste gledali više od 5 puta Empty
PostajNaslov: Re: Film koji ste gledali više od 5 puta   Film koji ste gledali više od 5 puta Emptysri 05 srp 2017, 22:00

Kum  i zvezdane staze  a Balkanski špijun od domaćih filmova Film koji ste gledali više od 5 puta 132680441


Nit sam ganster nit marsovac  kao i sumnjičava al eto nekako uvek dobiju inspiraciju Film koji ste gledali više od 5 puta 2356457674 Film koji ste gledali više od 5 puta 1111569609
[Vrh] Go down
Sponsored content





Film koji ste gledali više od 5 puta Empty
PostajNaslov: Re: Film koji ste gledali više od 5 puta   Film koji ste gledali više od 5 puta Empty

[Vrh] Go down
 
Film koji ste gledali više od 5 puta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA-
Forum(o)Bir: