KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Život s roditeljima

Go down 
+2
Komsinica
sumrak
6 posters
Autor/icaPoruka
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Život s roditeljima Empty
PostajNaslov: Život s roditeljima   Život s roditeljima Emptyuto 27 pro 2011, 20:14

Svjedoci smo da u današnje vrijeme sve više ljudi živi sa roditeljima. Kao neoženjeni ili neudane tako i kao obitelj. Uzrok je navodno kriza današnja i nemogučnost kupnje stana ili kuće. Mada ja ne mislim da je to jedan od glavin uzroka. Mislim da je nešto drugo posrijedi. Kao navika npr. ipak roditelji su tu uvijek , ručak je skuhan , rublje opeglano , itd. Mada u tim zajednicama vrlo često zna doći do jakih razmirica. Pogotovo ako su 2 obitelji u pitanju. Što Vi mislite o ovome...?
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Život s roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Život s roditeljima   Život s roditeljima Emptyuto 27 pro 2011, 20:44

Ovo je moja Silva tweet jucer, sa neke stranice "moji bosanski korijeni":)))

"Znas da si bosanac kad do udaje/zenidbe zivis sa roditeljima, a nakon toga napravis kucu u njihovom dvoristu":)))))))
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Život s roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Život s roditeljima   Život s roditeljima Emptysri 11 sij 2012, 18:48

..meni roditelji nisu zivi,u miraz dobih svekra i svekrvu ali nismo ziveli u istoj kuci..svojoj deci sam tkdj.obezbedila sopstvene stanove ali dok nisu otishli iz zemlje bili su gde i moja sherpa Život s roditeljima 285042466
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Život s roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Život s roditeljima   Život s roditeljima Emptysub 28 sij 2012, 23:27

ni moji roditelji nisu zivi , a osim toga rano sam otisao od kuce i osamostalio se...tako da ne mogu nista posebno napisati u vezi toga... Život s roditeljima 3349578167
[Vrh] Go down
Unicorn

Unicorn


Join date : 15.11.2011
Lokacija : Farmville
Job/hobbies : harvester
Humor : puna ko sipak

Život s roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Život s roditeljima   Život s roditeljima Emptysub 28 sij 2012, 23:52

Dovoljno blizu a ipak dovoljno daleko...svako svoju serpu i ljuba i postovanje cvjetaju cijeli zivot...sukob generacija je neminovan.
[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Život s roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Život s roditeljima   Život s roditeljima Emptysub 28 sij 2012, 23:59

Nikome ne bih poželila život sa bilo čijim roditeljima. Ja svoje trpim a sig i oni mene od rođenja. I nikad mi se nije poklopila ona mala kockica koja mi fali za minimum pa da mogu dići sidro i otići u svoj stan pa makar ga doživotno otplaćivala. Ništa ne može zamjeniti taj osjećaj da si svoj na svome i da nisi pod velikim okom i da ti nitko ne pametuje. Iskreno osjećaš se ko g....Koliko progutanih knedla i prlolivenih suza, uvreda od onih koji su mi u najtežim trenutcima zabili nož u srce. Teško je to oprostiti i živjeti s tim. Svoju djecu obožavam i dala bih život za njih odmah al kad odrastu želim da budu dalje od mene a moja ruka će im uvijek biti u pomoći u svakom smislu.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Život s roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Život s roditeljima   Život s roditeljima Emptyned 29 sij 2012, 00:06

Dušica je napisao/la:
Svoju djecu obožavam i dala bih život za njih odmah al kad odrastu želim da budu dalje od mene a moja ruka će im uvijek biti u pomoći u svakom smislu.

divno je ovo napisano i slazem se s tim , tako je moja pok. mater isto govorila , djeco kad se ozenite , bjez te od mene... Život s roditeljima 3349578167
[Vrh] Go down
Dušica

Dušica


Female Join date : 24.11.2011

Život s roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Život s roditeljima   Život s roditeljima Emptyned 29 sij 2012, 00:10

Najbolji savjet Hrčak sigurno smatram da je to najveći i najbolji iskaz majčine ljubavi jer te predaje drugoj ženi i ne želi da ometa i smeta tvoj ipak novi život koji se ne vrti oko nje više već oko tvoje ljubavi. I najbolji način da odrasteš i postaneš svoj čovjek, neovisan, zrel razuman. A da ipak znaš da je tvoja majka uvijek tu za tebe.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Život s roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Život s roditeljima   Život s roditeljima Emptyned 29 sij 2012, 00:12

sto drugo da kazem Dusice , nego da potpisem post , nista vise...sve ostalo bi bilo suvisno... Život s roditeljima 3643326873
[Vrh] Go down
šumska vila

šumska vila


Female Join date : 15.11.2011
Lokacija : Nedođija

Život s roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Život s roditeljima   Život s roditeljima Emptysri 01 vel 2012, 18:35

Ne zivim sa roditeljima vec ima nekoliko godina, zahvalna sam im na svemu sto su ucinili za mene, al mislim da je ipak ovako najbolje i za njih i za mene ... jer nema vise pitanja gdje ces, s kim, kad dolazis, a s druge strane nema njiihove brige jer nemaju pojma kad kuci dolazim
[Vrh] Go down
Sponsored content





Život s roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Život s roditeljima   Život s roditeljima Empty

[Vrh] Go down
 
Život s roditeljima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Život
» Život s Mirenom
» Opišite svoj seksualni život nazivom nekog filma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA :: DOM I OBITELJ-
Forum(o)Bir: