KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dijete Rocker, Punker, Metalac

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Dijete Rocker, Punker, Metalac  Empty
PostajNaslov: Dijete Rocker, Punker, Metalac    Dijete Rocker, Punker, Metalac  Emptyčet 01 pro 2011, 14:56

Glava me već od naziva boli  :hrcak:  :hrcak:

kako sa njima postupiti ne zna se  što je gore  muško ili žensko kako sa njima na kraj izaći,ne može im se ništa reći glazba je preglasna,puni su naušnica,,frizure  su užasne,,,kako sa njima na kraj na koju foru odjeća rasparana što raditi sa tim  djetetom kako  ga negdje povesti sa sobom a sav je rasparen pa ne znam jednostavno mrak mi na oči padne kad  to  vidim,,da li postoji koje riješenje  za njih i kako sa njima postupiti...
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Dijete Rocker, Punker, Metalac  Empty
PostajNaslov: Re: Dijete Rocker, Punker, Metalac    Dijete Rocker, Punker, Metalac  Emptysub 17 lip 2017, 20:30

ništa, to je dio odrastanja...bitno je da nije nasilnik ili narkoman...a, to što sluša, Bože moj, neću od toga umrijeti...svaka mladost ima svoje vrijeme i običaje... Dijete Rocker, Punker, Metalac  3349578167
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Dijete Rocker, Punker, Metalac  Empty
PostajNaslov: Re: Dijete Rocker, Punker, Metalac    Dijete Rocker, Punker, Metalac  Emptyčet 06 srp 2017, 21:04

... jes, odrastanje djece je teška stvar... za sve,a pri tom mislim i na roditelje, a ne samo na ta bića iz kojih pršte hormoni i adrenalin ... nema recepta... angažman koji ni u jednom trenu ne izostaje, a s druge strane nastojati ih ne sputavati u izričaju njihovih slobda i stavova... tko u tome uspije, uspio je sklopiti sustav izgrađen od naoko nepomirljivih stvari, ali ipak moguć... većina roditelja u tome uspije...
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Dijete Rocker, Punker, Metalac  Empty
PostajNaslov: Re: Dijete Rocker, Punker, Metalac    Dijete Rocker, Punker, Metalac  Emptysub 08 srp 2017, 22:48

Pa iskreno setih se prvo sebe u tim godinama  svako vreme ima svoj žarn muzike  reči kao i određen tempo odevanja, sve što sam tad na neki način negodovala zabranama  ne bih sad to isto radila drugom jer ostavlja trag  da su zabrane prečica da pravi  inaćenje dok neko nepukne..ono što  sam kao roditelj  uradila jeste  kad odvrne muziku do dakse  pa još neku nekvalitetnu koja nema  sklad ni u akordima a ni u tekstu  odvrnem i ja  kad spava svoju  onda dobijem poruku utišaću malo  a s druge strane  deca obično provire šta im kako oni kažu matorci slušaju , čitaju  pa tako  da počneš malo i da razmenjuješ  ono jesi li slušao ovo prihvatiš i deo njihovih  zanimacija  i tad počinje dobar dijalog gde se stiče ne samo provera već poverenje kao i lokali u koje zalaze , kad idu na rizične koncerte , utikmace i ono što nas najviše brine a to je s kim provede vreme  kad nisu doma...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dijete Rocker, Punker, Metalac  Empty
PostajNaslov: Re: Dijete Rocker, Punker, Metalac    Dijete Rocker, Punker, Metalac  Empty

[Vrh] Go down
 
Dijete Rocker, Punker, Metalac
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vaše dijete je gay
» Vaše dijete puši
» Kako kazniti dijete ako je pogano...
» Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA :: DOM I OBITELJ-
Forum(o)Bir: