KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Dobro došli u Kolibu našu...
KOLIBA NAŠA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIBA NAŠA


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?

Go down 
+2
sumrak
Komsinica
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Empty
PostajNaslov: Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?   Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Emptyčet 01 pro 2011, 16:24

Kako bi postupili da vidite to,,da li bi se  okrenuli i ne petljali ili bi  ipak postupili  nekako da vidite to stalno u vašoj  blizini di stanujete..
[Vrh] Go down
Komsinica

Komsinica


Join date : 15.11.2011

Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?   Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Emptypet 02 pro 2011, 01:22

Definitivno reagujem. Ne volim nasilje. Mada znam da nije moje da se mijesam, ali u tom momentu vidim dijete, koje se ne moze odbraniti, i nikog sem mene nema da mu pomogne. Naravno da cu reagovati.
[Vrh] Go down
sumrak
Kum
Kum
sumrak


Male Aquarius Join date : 14.10.2011
Age : 57
Lokacija : vukojebina...
Job/hobbies : danguba...
Humor : što je to...

Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?   Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Emptyned 08 sij 2012, 11:33

reagiram , malog ili malu jos ja nadraufam , a ja i mama odemo na kavu da je s mirom popijemo... :hrcak:

sala na stranu , reagirao bih prilikom veceg nasilja nad djetetom , mada to nisu jednostavne stvari...sad ako mu mater zalijepi samar ili otac , ne moram odmah skociti , ali sad da ga stane mlatiti u nedogled , e ,to ne ide...

davno gdje ja zivim , jedan Garavi je bio sa sinom u ducanu i mali samo rusio nesto i dernjao se...ovaj ga x puta opomene i mali ni 2% ne ferma...i Garavom pukne film i malom zalijepi samar...ovaj se pocne derati jos vise i to vidi jedna zena...koja reagira tako sto se izdere na Garavog...on se nije puno mislio i njoj jedan samar prilijepi i ona i mali su usutali... :hrcak: zna covjek sa malom i velikom djecom... :hrcak:
[Vrh] Go down
divlja maca

divlja maca


Female Join date : 15.11.2011
Lokacija : u lovu

Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?   Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Emptyned 08 sij 2012, 12:34

hrcak Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? 3725782902 ...dobra prica...
inace slazem se sa tim sve zavisi o situaciji
[Vrh] Go down
Zana

Zana


Join date : 25.11.2011

Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?   Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Emptysri 11 sij 2012, 18:42

hrčak je napisao/la:
reagiram , malog ili malu jos ja nadraufam , a ja i mama odemo na kavu da je s mirom popijemo... :hrcak:

sala na stranu , reagirao bih prilikom veceg nasilja nad djetetom , mada to nisu jednostavne stvari...sad ako mu mater zalijepi samar ili otac , ne moram odmah skociti , ali sad da ga stane mlatiti u nedogled , e ,to ne ide...

davno gdje ja zivim , jedan Garavi je bio sa sinom u ducanu i mali samo rusio nesto i dernjao se...ovaj ga x puta opomene i mali ni 2% ne ferma...i Garavom pukne film i malom zalijepi samar...ovaj se pocne derati jos vise i to vidi jedna zena...koja reagira tako sto se izdere na Garavog...on se nije puno mislio i njoj jedan samar prilijepi i ona i mali su usutali... :hrcak: zna covjek sa malom i velikom djecom... :hrcak:

ahahahhah..dobro je postupio
[Vrh] Go down
škoj

škoj


Male Gemini Join date : 24.05.2017
Age : 62
Lokacija : Zagreb

Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?   Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Emptyuto 04 srp 2017, 22:12

brunolino je napisao/la:
reagiram , malog ili malu jos ja nadraufam , a ja i mama odemo na kavu da je s mirom popijemo... :hrcak:

sala na stranu , reagirao bih prilikom veceg nasilja nad djetetom , mada to nisu jednostavne stvari...sad ako mu mater zalijepi samar ili otac , ne moram odmah skociti , ali sad da ga stane mlatiti u nedogled , e ,to ne ide...

davno gdje ja zivim , jedan Garavi je bio sa sinom u ducanu i mali samo rusio nesto i dernjao se...ovaj ga x puta opomene i mali ni 2% ne ferma...i Garavom pukne film i malom zalijepi samar...ovaj se pocne derati jos vise i to vidi jedna zena...koja reagira tako sto se izdere na Garavog...on se nije puno mislio i njoj jedan samar prilijepi i ona i mali su usutali... :hrcak: zna covjek sa malom i velikom djecom... :hrcak:

i ja sam se na ovo od srca nasmijao...

... zaista, nikada nisam bio u prilici da vidim kako netko nepoznati svoje dijete tuče na način da bih to okarakterizirao kao nasilje ... kao dijete sam znao dobiti od majke ili od bake zasluženu porciju , moja djeca su tu i tamo dobila od svoje majke ( za taj dio odgojnih metoda ona je prešutno bila zadužena ) i tako to valjda mora biti...
[Vrh] Go down
Ruki
G-đa Ministarka
G-đa Ministarka
Ruki


Female Join date : 08.06.2014
Lokacija : Banat

Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?   Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Emptysri 05 srp 2017, 21:34

brunolino je napisao/la:
reagiram , malog ili malu jos ja nadraufam , a ja i mama odemo na kavu da je s mirom popijemo... :hrcak:

sala na stranu , reagirao bih prilikom veceg nasilja nad djetetom , mada to nisu jednostavne stvari...sad ako mu mater zalijepi samar ili otac , ne moram odmah skociti , ali sad da ga stane mlatiti u nedogled , e ,to ne ide...

davno gdje ja zivim , jedan Garavi je bio sa sinom u ducanu i mali samo rusio nesto i dernjao se...ovaj ga x puta opomene i mali ni 2% ne ferma...i Garavom pukne film i malom zalijepi samar...ovaj se pocne derati jos vise i to vidi jedna zena...koja reagira tako sto se izdere na Garavog...on se nije puno mislio i njoj jedan samar prilijepi i ona i mali su usutali... :hrcak: zna covjek sa malom i velikom djecom... :hrcak:


pa valda  dosta mu dranja bez povoda klinac je razmažen mada nasmeja me   "zna covjek sa malom i velikom djecom... " Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? 3642376216


Iskreno  deca su danas mnogo razmežena i nemaju kočnice kad šta smeju i šta znači dosta ..Nisam pobornik za batine al ponekad  baš al ne ekstremne  jer to je već zlostavljanje i već čisto ono da kecneš po dopetu da oseti da  manipulacija nije dobra .. šta bi kad videla da neko tuče dete, zaustavila i pitala u čemu je problem i tek tada bi reagovala zavisi  dal je dete histerično il bezobrazno ili da je roditelj nasilnik ..To je veoma  nezgodna situacija i treba dobro odmeriti ...Nisam za to da se deca tuku  već vaspitaju  kroz razgovor a kažnjavaju primereno kao što je neki rad po kući sređivanje sobe , dvorišta ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?   Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje? Empty

[Vrh] Go down
 
Što napravite kad vidite da netko udara dijete svoje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vaše dijete je gay
» Vaše dijete puši
» Dijete Rocker, Punker, Metalac
» Kako kazniti dijete ako je pogano...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
KOLIBA NAŠA :: DOM I OBITELJ-
Forum(o)Bir: